IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Националите по киокушин заминаха за световно първенство в Екатеринбург

Националите ни ще се състезават на 9 и 10 декември

Националите по киокушин заминаха за световно първенство в Екатеринбург

Националите ни по карате киокушин заминаха днес за Русия, където ще се изправят срещу състезатели от цял свят на Световното първенство по бойното изкуство в Екатеринбург. То ще се проведе на 9 и 10 декември.
 
Националият отбор, който ще представи България на най-голямото събитие за киуокушин за годината, е в състав Габриела Мирчева, Александър Команов, Иван Команов, Кристиян Дойчев, Георги Дойчев, Михаела Иванова, Красимира Мирева, Ия Костова, Христо Георгиев, Стилиян Петков и Дилян Николов.
 
Треньор на мъжете и жените в отбора ни е сенсей Захари Дамянов - абсолютен световен шампион по карате киокушин, а помощник-треньор - сенсей Живко Андреев. Семпай Станислава Бойчева е помощник- треньор на жените.
 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Спорт
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата