Барса надви Валенсия в края

Каталунците победиха с 1:0 в 94-та минута
Обновена: 1 дек 2014 08:04 | 1 дек 2014 08:00, Веселина Йорданова
0

Барселона постигна късна победа с 1:0 като гост на Валенсия в двубой от 13-ия кръг на испанската Ла Лига, състоял се на стадион "Местая".

Валенсия имаше леко предимство през първото полувреме, но най-доброто положение беше за Барса. То беше пропуснато от Луис Суарес, който стреля право в Диего Алвеш от пет метра.

Двайсетина минути преди края на редовното време реферът Борбалан отмени напълно редовен гол на Луис Суарес, който беше покрит от последния в отбраната на домакините.

В добавеното време на срещата Серхио Бускетс донесе скъпоценната победа на своите, разстрелвайки Диего Алвеш от шест метра.

След победата Барса събра 31 точки на второто място. Валенсия е пети с 24 точки.