IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Борисов: Коалиционните партньори да спрат упражненията на гърба на бюджета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

51
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Добре де, този нали не е в правителството, какво само кудкудяка. Бил първа политическа партия хахаха, при негласували 75% си е кръгла "0". Повече от 75% не го броят за никакъв, а само ги отвращава. 15 г се подиграва с населението и бута страната все по-надолу. Заради него Винету стана нарицателно за некадърност и малограмотност. Простотията му безгранична.
отговор Сигнализирай
50
До 35
преди 2 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
ЗА ТЕБЕ СЕ ОТНАСЯ
отговор Сигнализирай
49
Самарин
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Пуделът който жестикулира с оня пръст,да си го завре някъде, той знае къде.
отговор Сигнализирай
48
Мнение
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Ясно е , че шапкарите , кръчмарите и държавните чиновници ще подкрепят Борисов , но работещите хора трябва да разберат , че трябва да гласуват за да не е той на власт .
отговор Сигнализирай
47
скърциий
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
е то състоянието е ясно 600-700 000 канцеларски мишки, като се назначат още 50 000 безсмислени позиции за роднини и близки на герб по институциите , герб ще си купят законно 30 % гласове и естествено липсата ще стане и 25 милиарда. но днес бойко се изплю в лицето на образованата част от българите който знаят какво значи да се приеме еврото както и за ползите за бизнеса, но бойко избра да разчита на държавните служители и псевдо рОсофилите
отговор Сигнализирай
46
Прогледнал
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
Предпочитам да съм слуга на умен господар, отколкото господар на ***. И по-добре здрав и богат, нежели болен и беден. Житейска истина.
отговор Сигнализирай
45
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
Това банкянско, нарцисно,същество е проклятие за България и е готово да ликвидира бъдещето на държавата за да си начеше егото. Боже пази България.
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 3
За този наркоман ББ само челни *** гласуват
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 4
Бойко Борисов както винаги изказа само предположения, една точна цифра няма, някой си бил карал фирмите да изчакват за плащания. Кой е той, кои са фирмите? Лъже от километри този нещастен и дебел престъпник, а вие му вярвате.
отговор Сигнализирай
42
Адам
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 8
Конфискувайте му парите изнесени в офшорки на тоя и ще излезе сметката. Време е да хванат политиците за гушите.
отговор Сигнализирай
Новини