IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Отказват да върнат колата и книжката на младеж след фалшиво положителен тест за дрога


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Само
преди 7 часа
Харесвам 22 Не харесвам 0
МВР са държава в държавата. Никой не може да ги накара да си вършат работата като хората.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
До: Прокуратура ли,Ми тръгвай бе! Кой те е спрял?
отговор Сигнализирай
8
Прокуратура ли,
преди 7 часа
Харесвам 14 Не харесвам 3
МВР ли, България ли. Айде, терминала и никога повече тук.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 24 Не харесвам 0
Хихи е сега даже ще им вдигнат заплатите с още 50-60 % и на полицаите, и на съдиите и прокурорите .... А вие чакайте правосъдие
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 20 Не харесвам 0
После ми оябсните, как и защо да спазвам законите на държавата ни? Та тя сама не си ги спазва! При нормални условия, няма да правя неща, защото ме е страх, че ще ме хваната, а защото са. неправилни. Но тук виждам, че правила няма. Ако мога да се измъкна с нещо - ЗАЩО ДА НЕ ГО НАПРАВЯ? Няякой хора си нямат и на ИДЕЯ, колко важно е това. Ако този манталитет го няма, държава няма как да има.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 13 Не харесвам 2
До: анонименТи четеш ли , или пишеш само за да си в коментарите . Пробата му е взета веднага ,а това ,че резултата е излезнал чак след 9 месеца не е вина на потърпевшите .
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 16 Не харесвам 0
Чааакай чакай чакай ... значи излиза тестът "невалиден", като означаава, че дори и неконституционното правно основание, което си съчиниха, което се използва, да да се задържи имуществото, просто отпада, но за да си го вземеш ТРЯБВА да молиш прокуратурата! Иситната е, че в моемтна колата и книжката му са отнети неправомерно, а той просто трябва да може, да отиде до мясотто на съхранение на возилото и да си го вземе ..Да точно така! ЕЙ ТАКА да си го вземе! Останалото не е нищо повече от кражба!
отговор Сигнализирай
3
Vladtepes
преди 7 часа
Харесвам 2 Не харесвам 6
Да сезира протойерей Дирайр Хадавян и архиепископ Датев Акобян.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 2 Не харесвам 18
След 9 месеца всеки тест ще излезе чист.
отговор Сигнализирай
1
Радко
преди 7 часа
Харесвам 33 Не харесвам 0
Това НЕ Е ДЪРЖАВА. Правят каквото си искат и никой нищо не може да им каже
отговор Сигнализирай
Новини