IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Нинова след конгреса: Мафията си взе и БСП


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

59
Ангелина
преди 2 дни
Харесвам 1 Не харесвам 0
Това ,което е казала Нинова е така ,но пропуска една малка "подробност" ,че този "председател" беше неин заместник ,благодарение на нея. Едва ли същия отскоро е станал "част от мафията ,защото на него си му личи отвсякъде ,че е най- малкото придворен шут и лакей готов на абсолютно всичко .
отговор Сигнализирай
58
Мемфис
преди 3 дни
Харесвам 0 Не харесвам 2
Мафията е една, просто стана обединението на различните клонове. Скоро ще се включат и копейките и планктона на Пеевски!
отговор Сигнализирай
57
ББ
преди 3 дни
Харесвам 4 Не харесвам 2
Нинова,от утре си назначена за министър ! Знаем,че вече няма сме мафия като седнеш в мекото кресло.
отговор Сигнализирай
56
аййй
преди 3 дни
Харесвам 6 Не харесвам 3
на таз Борисов и е виновен и за това че сутрин се събужда хаххаха
отговор Сигнализирай
55
хахаха
преди 3 дни
Харесвам 10 Не харесвам 5
другарката член на партията която създаде мафията в България говори против тази мафия , е смешно е :)
отговор Сигнализирай
54
Тенгри кан
преди 3 дни
Харесвам 5 Не харесвам 0
До: ОтсъдихВъзраждане са най-сороската партия в България и никога не са били националисти. Свириха на таа струна, доста фалшиво;))) Волен поне имаше неква мелодия, гат свиреше, а тия - ич. Да не говорим, че са против Тангра и само заради тва, ще умрат! "Възраждане" са свършена партия и само празноглавци и галфоннье гласуват за тех и хитри женуря, дет не са ели 100 пръчки по гърба;)))
отговор Сигнализирай
53
Отсъдих
преди 3 дни
Харесвам 0 Не харесвам 12
единствено Възраждане е за България , другите са за всички останали , не и за България
отговор Сигнализирай
52
Тенгри кан
преди 3 дни
Харесвам 5 Не харесвам 3
Но, аз за първи път виждам в България партия, която открито заявява, че е за корупцията;))) Това е уникално като явление в политическият живот. Само в България може да има партия, която да заяви, че е корупционерска и да мине чертата от 4%, което показва, че корупционерството е национален манталитет, симптом на свършилата държава.
отговор Сигнализирай
51
ал бано
преди 3 дни
Харесвам 11 Не харесвам 3
защо се ваикаш бе Корнелче,че то мафията от вас излезе.прибрахте децата на всички комунисти от провинцията в софия на възлови служби и така суздадохте мафията.и затова е напълно нормално тя да се върне пак при вас
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 3 дни
Харесвам 5 Не харесвам 3
Мафията в БСП има пълната подкрепа на останалите партийни мафии.
отговор Сигнализирай
Новини