IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Отложиха делото за катастрофата на Местан


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
Наглец
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Българският съд отдавна е доказал, че е независим, защото от него нищо не зависи. Нещата зависят от кошниците с плодове.
отговор Сигнализирай
24
Реалист
преди 5 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
За тази катастрофа единственият виновник е бащата на загиналото дете, който предизвиква катастрофата движейки се с много висока скорост. При тази огромна скорост той е невидим за излизащите от път без предимство. За съжаление тук за пореден път се намесиха политически мотиви.
отговор Сигнализирай
23
UNITZ
преди 6 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
То бива бива ама нашто правосъдие го няма въобще .Тоз трябваше да е в затвора веднага а още се влаче. Агентите в Лондон ги хванаха мината годоина някъде август и сега чакат присъдите си .Ето това е съд и правосъдие.Как там могат да работят а тук не ? И за какво им плащаме на тези скапъни и лъжливи прокурори съдии следователи и куб други не работещи и не знаещи и не можещи в съдебната с-*** ?
отговор Сигнализирай
22
дезинформатор
преди 7 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Тоя престъпник колко години ще го влачат? Вместо това се занимават с протестиращи младежи.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 1 Не харесвам 2
хората са казали закона е ЗА КОН ,врата в полето....
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 7 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
19
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Доган закопа Местан, ама Шиши закопа него.
отговор Сигнализирай
18
мхмммм
преди 7 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Търсим давност.
отговор Сигнализирай
17
Авокадо
преди 7 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
Това дело е класически пример за последствията от срещата на две биологични единици принадлежащи на турското културно наследство.!. За такива нехора трябва да има специални шофьорски курсове провеждане от дресьори в цирка, които навремето обучаваха маймунки да карат колело и дори мотор!
отговор Сигнализирай
16
адвокат
преди 7 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
това дело, от публичната информация, която има и репортажите е класически пример за съизвършителство... вина имат и двамата водачи. Местан, който вероятно не е спрял на знак СТОП, и бащата, който е карал с висока скорост. вероятно и двамата ще се раминат с условни присъди, но не знам как живееш с мисълта, че заради теб е умряло 6 месечно дете. по- тежка присъда от тази не знам да има. е това важи ако имаш някаква съвест.
отговор Сигнализирай
Новини