IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Радев: Позицията на кабинета за Украйна е губеща


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

121
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 5 Не харесвам 5
След това което устрои Зеленски в Белия дом, цяла Америка разбра, вече не е нужно да се обяснява кой кого е нападнал и кой е демократ и кой диктатор. А без Америка, без САЩ ЕС е нищо, без САЩ ЕС не може дори и да прьдне.
отговор Сигнализирай
120
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 5 Не харесвам 6
За първи път някой да каже директно в лицето истината на наркоманизирания клоун Зеленски. Тази среща ще е особено актуална и кадрите към нея, когато руската армия е вече пред Киев и започне да щурмува Върховната Рада.
отговор Сигнализирай
119
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 5 Не харесвам 9
Радев е най- адекватният и опитен политик и военен експерт. От началото на войната говори, че това е пагубна война, к трябва да се реши с мирни дипломатически средства. Но кой да го послуша. Евролидерите войнолюбци си играят с огъня и хич не им пука. За съжаление и новото ни правителство подкрепя войната с военни помощи.
отговор Сигнализирай
118
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 9 Не харесвам 2
А твоята е страхливска. Най-големият страхливец в държавата ни е президент...
отговор Сигнализирай
117
Пешо
преди 2 дни
Харесвам 14 Не харесвам 4
Проста копейка, Радев е за затвора, жалък роб на путин
отговор Сигнализирай
116
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 2 Не харесвам 4
Бг винаги със САЩ.:))
отговор Сигнализирай
115
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 4 Не харесвам 8
EС - деградация и разложение.
отговор Сигнализирай
114
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 5 Не харесвам 11
Конфликтът в Украйна беше иницииран от самата Украйна. Русия многократно беше декларирала и обявявала на всеослушание, че Украйна никога и по никакъв начин не може да бъде член на НАТО, въпреки това Украйна най-нахално настояваше за НАТО, което и доведе до конфликта. Резултата - днес Украйна е унищожена и осакатена страна, бъдещето и е напълно неясно, никога няма да бъде член на НАТО, икономиката на ЕС, най-мощната световна икономика се превърна в Титаник който бавно и необратимо потъва.
отговор Сигнализирай
113
Хттфцццььххббб
преди 2 дни
Харесвам 11 Не харесвам 4
Не ми харесва Радев и руснаците никога не са ме вдъхновявали
отговор Сигнализирай
112
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 7 Не харесвам 9
Западът организира в Украйна антиконституционен държавен преврат с който започнаха война срещу руското население в Донбас и геноцид над руснаците. На тази територия възникна национално-освободително движение което се възползва от правото на народите на самоопределение според устава на ООН, Русия спазвайки устава на ООН призна това право и за да защити руското население започна специална военна операция. Русия действа стриктно по международните закони и правилата на ООН.
отговор Сигнализирай
Новини