IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Момче на 16 г. е с опасност за живота, блъснала го е 19-годишна шофьорка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 3 Не харесвам 0
Пътищата ни станаха като африканско сафари. Само там има някакви правила за стрелящите, а тук няма!Трепят ни дори на зебрите!??
отговор Сигнализирай
19
После
преди 2 дни
Харесвам 6 Не харесвам 0
Пак обяснявайте, как младите, зелени водачи са по-безопасни от възрастните водачи с 20-30 годишен опит зад волана. За един ден две тежки проишествия, предизвикани от 19-20 годишни..
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 7 Не харесвам 1
И шофьори и пешеходци докато пресичат зяпат в телефоните. Явно трябва да затегнат положението в това отношение.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 7 Не харесвам 0
Изначало са важни първите 7 години, после шофьорският курс и след това отговорното поведение на водач на МПС.
отговор Сигнализирай
16
Алекс
преди 2 дни
Харесвам 8 Не харесвам 1
Сега да се направи задълбочена проверка на автошколата и да се прегледа записа от изпита.Да се види дали служителят на ДАИ е дал книжката правомерно.При тази шофьорка липсват елементарни базови умения.
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 4 Не харесвам 0
Инструкторите не спазват закона , защото се познават с катаджиите , с началника на кат , правят разни далавери заедно Особено в малките места Затова и се мислят че могат да нарушават безнаказано
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 4 Не харесвам 2
Има голяма вероятност , момчето ако оживее , да се оженят ...
отговор Сигнализирай
13
Айляк
преди 2 дни
Харесвам 9 Не харесвам 0
Младо момиче, неопитно, което вместо да го пцооват отзад, че кара бавно и внимателно, то кой го знае за къде е бързало или пък е бляло. Я по телефона е говорило, я джуките си е мазало, я пее далите объркало и т.н...И белята е факт. А отделно, кой знае как е изкарало книжка туй девойче. Дано момчето се оправи.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 8 Не харесвам 0
Гледала си е в телефона
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 2 дни
Харесвам 1 Не харесвам 5
Пускайте я да си ходи. Нищо кой знае какво не е направила, повече няма да прави така
отговор Сигнализирай
Новини