IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Дянков сгреши, призна началникът му


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

186
ФЕС
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Дянкоов, това не ти е ТВ шоу да ми вадиш разни ПИЦИ. Това което видях от управлението на това правителство са разни 2-3 минутни екшън филми без хепи енд и големи изказвания. Само с приказка за лека нощ политика не се прави.
отговор Сигнализирай
185
до 186
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
Качествени български цигари не се произвеждат от години.Това е така, защото срещу малък рушвет тютюн III качество се категоризира и съответно се изкупува като I качество. А колкото до темата на статията - всеки управляващ е толкова добър, колкото е най-слабият му подчинен. Просто Б.Б. за пореден път доказа, че не е за тази работа.
отговор Сигнализирай
184
норвежеца
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 6
завиждайте *** :) скоро мога да отида на екскурзия с кораб до Сьогнен фиорд :)
отговор Сигнализирай
183
:)
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Do er veldig dum :))))) Много си простттттт :))))
отговор Сигнализирай
182
МУСТАФА
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Никой не би могъл да прогнозира състоянието на Гръцката криза.Тъй-нареченото признание на Борисов е проява на сърказъм.Използването на такъв сърказам в аргумент за подигравка е индиция за малоумие.Мога да поздравя опита на мин.Дянков да запази позиции извън пазара на дългови ценни книжа и пожелая успех в дастойната за страната позиция.Вие какво смятате,че е по добро?Да послуша Костов и да задължи България, а с това и всички вас,към колкото може повече банки и с кредити да се плащат стари дългове
отговор Сигнализирай
181
ot Sweden
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
pishe go na shvedski. Ti si mnogo glupav- tova znachi. Norvejeca e sas krepostno mislene misli si che e na varha no ne znae kolöko barzo se pada ot tam.
отговор Сигнализирай
180
Калин
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Дянков увеличи акциза на цигарите с мотива ЗДРАВЕ.. та сега Когато се пафкат примеси и разни пластмаси наместо тютюни.. ЩЕ НАМАЛИЛИ ЦИГАРИТЕ:)
отговор Сигнализирай
179
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Говорил я дякону-доиграем ся , а он люблю, так люблю...
отговор Сигнализирай
178
zizi
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
А бе някой не може ли да види IP на ''норвежеца'' и да ни каже от кое село драска :D
отговор Сигнализирай
177
???
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
И Антон ПУТЕВ и КЪРнелия ,да си затваря мръсните ,крадливи ,подли,нагли,арогантни,комунистически устички,защото заради това ,че за 1 мандат обраха държавата и не я подготвиха за това което я очаква,сега си ядем чорапите! МРЪСНИ ***,КОМУНИСТИЧЕСКИ
отговор Сигнализирай
Новини