IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

В Унгария се надига гняв срещу Виктор Орбан


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

56
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 20 Не харесвам 28
Станишев! Пращай танковете в Унгария да защитиш червените остатъци! КАКТО ГИ ПРАТИХТЕ 1956 год! Затова унгарците ще ни мразят вечно!
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 19
ПРИЗОВАВАЩИТЕ КЪМ ПРОТЕСТИ В БЪЛГАРИЯ САМО СИ ГУБЯТ ВРЕМЕТО. ХОРАТА В БЪЛГАРИЯ НЕ ИСКАТ ДА ПРОТЕСТИРАТ ВЪПРЕКИ НАПЪНИТЕ НА ЧЕРВЕНИ ОТ ВСЯКАКЪВ РОД И ЕТНОС, ВКЛЮЧИТЕЛНО ЕВРЕЙСКИ.
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 9
Към предишните 2 коментара : И Хитлер да си поръчате,пак ще паднете от власт.Народа гледа,не спи ... ще се осъзнае,споко кризата ще се задълбочи и няма да се справи Борисов...
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 19
И на нас ни трябва един Виктор Орбан! Контрол над съда, Централната банка...Ограничение на всички измислени религии и касти...Ако зависеше от *** и Станишев щяха да им пратят танкове на унгарците! Като през 1956 година!
отговор Сигнализирай
52
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 12
и сам Бог да слезе от небето, пак до диктатура ще опре. тия бесове иначе ще сринат планетата със свинската си лакомия и политическа смрад.
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 15
На снимката се вижда: хора на средна възраст,народ на Унгария.Не секти или комунисти със червени шапки.
отговор Сигнализирай
50
ново време
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
За свободните хора: Другите ,не ме интересуват(те сами избират пътя си.НИЕ СЪЩО)Вече трябва да се научим да мислим сами- кое е добро за нас.А не какво ще ни сервира партията,която ни управлява.
отговор Сигнализирай
49
до 47
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Не те мисля, а те Определям : Ти работиш против своят народТова е бъдещето,да се самоопределяме.Или мислим за себе си или за диктаторите , които ще ни заробват .
отговор Сигнализирай
48
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
Целият свят се тресе от бунтове,стачки и не са ви виновни комунисти,а лошите условия на живот.Във зависимост от стандартите.Американският народ също не е доволен от своите управляващи.Не комунисти или безработни само протестират,протестират и средни хора и хора които се осъзнават,че живеят в 'ограничен свят' от група хора ,които се опитват да сътворят новият световен ред (под предлог кризата всичко се глобализира и богатите стават по-богати,бедните по-бедни)А предатели ще има,знае се.И у нас .
отговор Сигнализирай
47
До 45
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 17
Да! Разрушаваме вашия комунистически свят! И строим нашия, националноотговорен свят!
отговор Сигнализирай
Новини