IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Да откриеш Северна Корея с влак през 21 век


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

106
галактика
преди 12 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Подкрепям коментар 110, а що се отнася до филма, мисля че става дума за "Ирис" - страхотен филм. И по темата - да оставим на мира севернокорейците - съвсем не са толкова зле...
отговор Сигнализирай
105
там е цвете пред нас
преди 12 години
Харесвам 30 Не харесвам 9
много прилична гара, обработени парцели, не видях стресирани хора, явно пропагандата лъже за Сев.Корея.Чистота и ред.Дърветата белосани няма разхвърляни ***.Във Варна за да влезеш с влак се минава покрай *** махла Максуда-смрад и мизерия,*** навсякъде и сковани талашитени колиби-това е първото впечетление на чужденците за Варна.Влаковете ни пълна мизерия.Един познат ходи на екскурзия в Сев.Корея-във влака се ходи с чехли по абсолютно чисти пътеки.обувките прибрани в шкафчета-чисто
отговор Сигнализирай
104
Hansens
преди 12 години
Харесвам 31 Не харесвам 7
Ми не виждам нищо ненормално.Ако снимаме през прозореца на влак пътуващ през родната ни "демократична" България кадрите ще са далеч по-шокиращи и мизерни!!!
отговор Сигнализирай
103
феномен
преди 12 години
Харесвам 31 Не харесвам 5
Имам чувството че гледах от прозореца на влак пътуващ през България. Да и там имат магистрали и то перфектни но няма кой да минава по тях освен партийните лимузини. Това е и бъдещето на родните магистрали по които ще се движат управляващите - мутри, престъпници и всичката друга ***. Бог да пази народа.
отговор Сигнализирай
102
до 119
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
Ти в Емирствата бил ли си поп ринцип ?
отговор Сигнализирай
101
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 25 Не харесвам 5
същата каринка е в близкият изток при арабите с тая разлика ,че северно корейците се занимават с работа а не с джихад . и не правят далавери като *** и арабите мюсюлманите .
отговор Сигнализирай
100
коко
преди 12 години
Харесвам 39 Не харесвам 2
Ако някой снима нашите ман...пардон роми как грабят из селата или ***,нападащи жена или изяждащи професор ще обере точките.
отговор Сигнализирай
99
ккк
преди 12 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
А това е ЮГА youtube/watch?v=nIHnSRyQr4o&feature=related сами си правете изводите.
отговор Сигнализирай
98
...
преди 12 години
Харесвам 28 Не харесвам 2
Вие с влак между Стара Загора и Ямбол пътували ли сте ?
отговор Сигнализирай
97
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 29 Не харесвам 1
Режима в Северна Корея е крайно ненормален, но какво толкова ненормално видяхте във видеото? Знаете ли какви филми може да се направят за някои наистина развити икономически сили? Ако дойде журналист в БГ такива кадри ще запише от монтанско, че ще но ожалят по света.
отговор Сигнализирай
Новини