IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Там, където гладът е норма


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

64
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
*** си е *** , и на Марс да ги пратят ,пак ще са си същите !! *** не подлежи на интеграция ,а на сегрегация !!! Стига с тази толерантност и милосърдие !!!В цяла Европа се хвърлят милиарди за интегриране на това племе ,и резултата е нулев !!!Единственото решение е , премахването на 60%от тези индивиди , останалите може и да се интегрират !!!
отговор Сигнализирай
63
иииииии
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
вугани само за това ви бива нищо не става от вас за *** даже не става от вас
отговор Сигнализирай
62
Благо
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Пращайте ги в България, тук държавата ще ги храни с нашите данъци, пък и те ще се запознаят със заможните си роднини кардараши и кокалари и ще си правят парички от пласиране на наркотици и всякакъв вид измами.
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 17 Не харесвам 1
В Унгария ходех почти всяка година от 1976г. Унгарските *** бяха най-интегрирани в Източна Европа заедно с руските. Работеха, а най-известният оркестър от 100 цигулки е световно известен. Нямаше просяци , скитници и крадци
отговор Сигнализирай
60
33333
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
Нашите *** са по-гладни!
отговор Сигнализирай
59
bg
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 30
Маджарите и българите са с турско потекло.
отговор Сигнализирай
58
всичкото циганин
преди 12 години
Харесвам 26 Не харесвам 1
Който не знае да си слага ***, когато му дойде нагона, ще ражда и ще гладува. Това е положението. Раждат ги по 5-10 чавета и после отново реват, че са гладни. Като бирени шишета ги наредили отстрани. Едното още прохожда, второто в памперси, а третото вече суче. Но не са виновни децата, че са се родили да гладуват и крадат. Виновни са техните родители и прародители, че са ги обрекли да живеят като *** на тая земя, никой да не ги иска, всеки да ги гони. Наречи го *** и спи дотук.
отговор Сигнализирай
57
до @56
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Само не обиждай врабчетата, те са чисти и сладки птиченца, как ще ги съпоставяш с ***
отговор Сигнализирай
56
До @ 56
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
До @ 56, Братле направо го счупи с този коментар!
отговор Сигнализирай
55
freeoldmen
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
До 47 Странна загриженост за унгарските ***? Чудесен анализ, присъединявам се 200%!!!
отговор Сигнализирай
Новини