IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Не пием бира, а ако пием, то тя е от евтинката


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

58
евтина бира
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Не пием бира, а ако пием, то тя е от евтинкатаЕми то като скъпата е по-голям *** от евтината, каква да се пие бе, статистиците :) Евтината поне не смърди на антифриз понякога.
отговор Сигнализирай
57
69
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 3
селяни как да пият бира.Та тази течност от европа е непозната по тези земи населени с миризливи ***.Виж домашната ракия я пият до припадък.
отговор Сигнализирай
56
марадона
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Това е добре народа май се научи да пие вино най-накрая!
отговор Сигнализирай
55
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Еми то след скандала с Боко и мишо бирата като се разбра как работи леденика и мм с БЕЗ отпадъчна технология...
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
тряскаме рикия. по кило и канче...
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
Между бирата в България и бирата в Германия няма особена разлика в качеството.Нашата бира доста добре се продава в чужбина.Естествено там има и доста скъпа бира,която е супер,ама ако сравним евтината,разлика няма на вкус.
отговор Сигнализирай
52
Минчо бирата
преди 14 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Има спад в продажбите на БГ менте бира. Хората взеха да пият вносна бира. Хем по-качествена, хем по-евтина!
отговор Сигнализирай
51
vesklo
преди 14 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Kva bira be, piq si samo Loveshka Muskatova i jivota mi e rozov :))
отговор Сигнализирай
50
Каса бира
преди 14 години
Харесвам 23 Не харесвам 1
Няма спад в консумацията. Хората пак си пият толкова бира, колкото им се пие, само, че заради прекалено лошото качество на българските бири много от клиентите се ориентирахме към вносни бири, така че ако се направи една коректна статистика ще се види, че спада на родното производство е за сметка на увеличения внос.
отговор Сигнализирай
49
Ценител
преди 14 години
Харесвам 40 Не харесвам 1
Аз и приятелите ми от около 4 години спряхме да си купуваме българските ***, които само производителите им претендират, че са "ракия", "бира", или "водка". Ако пием ракия задължително е домашна, ако пием водка, купуваме само руска, уискито е ирланско, а бирата е чешка. Откакто взехме това решение преди 4 години не ни е боляла главата нито веднъж, а шмекери като Мишо Бирата, Миньо Стайков (Савой клуб) и пещерските *** да ходят да се оплачат на арменския поп от спада в приходите си.
отговор Сигнализирай
Новини