IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Купуваме по-скъпи колбаси от октомври


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Вдигай и закривай...
отговор Сигнализирай
13
На Боки Салама
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
Боки салами не яде !Него какво го интересува , какво ще яде мат'риала
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
ДОКАТО ВА БАЗИКАТ СЪС РАДИКАЛЕН ИСЛЯМ И ТЕРОРИЗЪМ И ВА ОКРАДОХА И ПОРОБИХА,СЕГА И САМ НЕ МОЙТЕ ДА СИ ПОЗВОЛИТЕ ЩОТ ИМАТЕ ДЪЛГОВЕ КЪМ ТЕХНИТЕ БАНКИИИИ
отговор Сигнализирай
11
Расъл у Расник
преди 12 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Вдигайте цените господа производители. Важното е да се запази крайната печалба от поне 100 %.
отговор Сигнализирай
10
дерач на котки
преди 12 години
Харесвам 27 Не харесвам 3
E как може да поскъпва месото, като ние го даваме на същата цена? Безобразие. Айде - на кучетата - разбирам, откакто намаляха заради приютите, цената се дига, ама от котките - защо??
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
Леб и вода.Обаче имаме безспорен прогрес от каменната ера.Тогава са се трепали с настървение за торбичка сол.А сега можете да си я купите на невероятната цена от 50 стотинки.Има за всички и никой не води война за сол.Един безспорен ъпгрейд който дори и най-черният песимист не може да отрече.
отговор Сигнализирай
8
Споко
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Като с яйцата ще стане бе хора!По велик ден скочиха до 30 стинки, излезе прасето дето ни е земеделски министър и само ходи да плюска насам натам и да върти далавери обявява някакво замразяване и сега пак са по 30 стинки но не обръщате внимание. Пак ще излезе захапал щека салам ще каже че е некорекно и след 2 седмици няма да ви прави впечатление. На мен например вече 3 пъти ми свалят цената на газа за битови нужди с 15 % нагоре
отговор Сигнализирай
7
Улавия
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
А от месо ли ще са колбасите? Щото тия "евтините" сега не са!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
"Купуваме по-скъпи колбаси от октомври" а дали ще ги купуваме?
отговор Сигнализирай
5
истината
преди 12 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Политиците в ЕС и БГ правят всичко възможно да вдигнат цената на хранителните продукти! Производителите просто увеличението ще го внасят в бюджета като данъци.
отговор Сигнализирай
Новини