IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Тайните на властта в едно тефтерче на Златанов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

142
напред
преди 11 години
Харесвам 19 Не харесвам 24
Прокуратурата се нареди до участниците в антипротеста!
отговор Сигнализирай
141
майтап
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 29
Ако някой вярва на това, е пълен *** или комунист, което е равнозначно. Другари, да напомня, че сме в 21и век, годината е 2013. Никой ръководител на ведомство не би си записвал такива неща на тефтерче, моля ви, това е пълен смях. Ясно е, че всеки изпълнява поръчки на властимащите, но никой няма да си ги запише в тефтер, още повече по този начин. Поредният компромат на ***. По-плоско от бюлетинте е това даже. От комунист по-долно няма, никой не може да се унижи колкото тях. Ама де акъл?
отговор Сигнализирай
140
Анонимният
преди 11 години
Харесвам 24 Не харесвам 17
До Анонимен 182Спешно търся един човек от протеста, който да не говори общи приказки, а да каже какво точно иска,очаква и как да се постигне!
отговор Сигнализирай
139
Анонимният
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
През отпуската си да обиколи Черноморското крайбрежие, та на тази нова година, да не обърка нос Емине с Апенинският Полуостров
отговор Сигнализирай
138
Kaleko Aleko
преди 11 години
Харесвам 21 Не харесвам 7
Г-н 182,те това не го проумяват вече повече от 30 дни, смятайте колко е спряла Столетницата :DДа си оправят сметките с Тиквич, мен хич не ми дреме за игричките им. Да се омитат и те, и той, само да не забравят да вземат и Местановата шайка със себе си.
отговор Сигнализирай
137
тихата_стъпка
преди 11 години
Харесвам 40 Не харесвам 5
Щом ИФ е в тефтерчето, работата става ДЕБЕЛА.
отговор Сигнализирай
136
stefan popov
преди 11 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
До наиситна линас може да ни манипулират, но теб явно вече са те изманипулирали... лошо седларов лошо ...
отговор Сигнализирай
135
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 25 Не харесвам 20
Има едно основно положение, което червената нещастна *** драскачи не проумяват.Ние НЕ протестираме в защита на ГЕРБ, а искаме да изметем ВСИЧКИ ***, да прокараме закона за ЛУСТРАЦИЯТА и мажоритарна избирателна система! Само така, във властта ще влязат експерти и лица, които не са обвързани и зависими, а тези, за които сме гласували поименно ще отговарят за действията си ЛИЧНО.Крайно време е системата да се промени, но ***, които са се окопали във властта не пускат лесно кокала.
отговор Сигнализирай
134
Анонимният
преди 11 години
Харесвам 21 Не харесвам 12
Гмурна се аджамийски гоцеделчевският комсомолски кадър Росен в бурните води на изборните сметки на ГЕРБ, изплува въпреки униженията на които партията и лидерът й Борисов го излагаха и в резултат се взе насериозно!
отговор Сигнализирай
133
И Ф
преди 11 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Ах беее, пак забравих да пусна водата :(
отговор Сигнализирай
Новини