IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

КЗК глоби с 1 млн. лв. "Енерго Про"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анна
преди 11 години
Харесвам 5 Не харесвам 2
Аз се чудя що за последния месец платих две сметки...
отговор Сигнализирай
7
не баш по темата, но
преди 11 години
Харесвам 13 Не харесвам 2
В тези тежки времена на безработица и жалки доходи, трябва и сами да се подкрепяме - като например купуваме стока от български производители, без разбира се да правим компромис с качеството. Имаме наистина хубави дрехи, козметика, храни, лекарства и др. Така ще се вдигнат оборотите на българскити фирми, а оттам дай боже по-високи заплати и повече заетост..Стандарта и безработицата пада така. Да бъдем патриоти като потребяваме все повече и повече българска стока!!
отговор Сигнализирай
6
Тутанкамон
преди 11 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Познайте на чий гръб ще падне изплащането на глобата
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
До До МафияТе и така си правят каквото искат. А и какво означава господстващо положение? Нима държавата не ни е разделена на 3 и на всяка част местното енерго си вее байрака? Нима в София имам друг доставчик на ток освен ЧЕЗ? Ами във Варна друг освен ЕнергоПро? Що не се гръмнете. Тях ги глобяват, после на нас ни надуват сметките за да си избият "загубите".
отговор Сигнализирай
4
До Мафия
преди 11 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Ами тогава по твоята логика да ги оставим да си правят каквото си искат и да не ги глобяват, а? Така може би ще бъде по-добре (за теб и за Енерго-Про). Или ако искаш да вземем да отменим всички глоби, за да не отиват никакви пари в държавата - страхотна логика!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
ще излъжат в следващата фактура и ще си върнат парите 10 пъти, дреме им на шмайзера
отговор Сигнализирай
2
наДървен философ
преди 11 години
Харесвам 33 Не харесвам 5
А бе спрете да ги глобявате, че после от нас избиват и ни писна да ни поскъпва тока!
отговор Сигнализирай
1
Мафия
преди 11 години
Харесвам 30 Не харесвам 10
К,во серадвате бе:)Енергото ви смуче парите,държавата ги глобява уж,вашите пари се прехвърлят в държавата и от там червените *** си ги разпределят:)Ама *** го разказвай на изкуфял пенсионер
отговор Сигнализирай
Новини