IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Издирват изчезнало момиче от Поморие


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

11
POLICIA
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 6
Това са на Цветанов *** , явно не са ги занимавали с глупости , има доста такива в всеки един град в България
отговор Сигнализирай
10
роко
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
Почва се всеки ден обири убити грабежи отвличания това ни чака при тия
отговор Сигнализирай
9
eri
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
не показвайте снимка и не казвайте името. Не знам каква е тази процедура, но със същият успех, можеше изобщо да не се публикува "новината". Абсолютно никаква работа не върши, освен на всички да стане ясно, че поредната гадост се е случила. Така и така го съобщават, могат и да поискат информация, ако някой има такава.Дано се прибере живо и здраво детето
отговор Сигнализирай
8
Елемаг
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Toй и Пеевски е дете на майка си.Ама не пречи да ползва крадените пари и да е нагъл с тях!!!За това...и децата ще плащат.!!КАзах!!!
отговор Сигнализирай
7
Pipi
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Детето не е виновно за нищо. Дано се прибере живо и здраво!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Не че детето му нещо е виновно, но на някой по-отмъстителен, който е бил респектиран по втория начин и явно не са му издържали нервите. Или просто конкуренти? Ша са оправим, ша са оправим, някой ден може и да са оправим.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 4
Хайдеееее... кога БСП взе властта, кога се завърнаха мутренските години! Честито! Очаквайте такива новини да станат ежедневие. Побойща, отвличания, показни убийства посред бял ден, момчета с черни джипове... всичко ще си спомним. Все едно нищо не е мръднало от 90-те.
отговор Сигнализирай
4
vv
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
Всеки кръстник си има кръстник !
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Изключително информативна статия...
отговор Сигнализирай
2
курдоколенков
преди 10 години
Харесвам 33 Не харесвам 0
Каква неофициална информация,че се е занимавал с лихварство бе ей!Имало е дело срещу него,че се е занимавал и освен големите лихви е имало и отвличания и изтезания,съответно обаче няма присъда,щото е от модерните "бизнесмени" на 90те
отговор Сигнализирай
Новини