IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Русия е "бензинова държава"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

122
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Пишете как се развива шистовата революция ...
отговор Сигнализирай
121
do 156
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
И същото правят и руснаците към запада.
отговор Сигнализирай
120
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
НЕ БЕНЗИНОВА А БАНАНОВА
отговор Сигнализирай
119

преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
До 151А защо е наказана Русия?Защото има вложени в Украйна 200 милиарда долара,а САЩ искат просто така да се откажат от вложенията си? Друг е въпроса в какво ще се превърне Украйна с присъединението си към ЕС и НАТО. Какво стана в България? Университети продават дипломи,никаква научна работа не се води на територията ни. Всичко което е добро още в зародиш заминава на запад. Ако си мислиш че с гледане на крави и домати ще догоним запада,няма да стане.
отговор Сигнализирай
118
знам само,
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
че преди дни Русия продаде ракетни двигатели.60 броя,на САЩ на стойност 1 милиард долара.Европейските напъни на малки държавици не предат пред големите.
отговор Сигнализирай
117
д
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Ние па сме бананова република
отговор Сигнализирай
116
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
До из руските форуми---това е в украинските форуми--не лъжи.
отговор Сигнализирай
115
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
на Русия и стига да прави оръжие и да продава петрол ...машини и чипове може всеки китец да прави !Ако падне петрола вадят пари от оръжието, ако няма войни ...петрола е скъп
отговор Сигнализирай
114
до 148
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Ами прав си, такива са. Преди да открият петрола са били само пясъци и кервани. Но и тяхната ще свърши един ден. Нефтът не е безкраен. Дубай е вече на края на запасите от петрол. Според геоложките проучвания нефтът ще свърши през 2016 г. Затова е тоя напън да инвестират парите си в изкуствени острови, небостъргачи и всякаква инфраструктура сега, за да могат да привличат инвестиции после.
отговор Сигнализирай
113
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
До БГНе е това критерий за величието на една нация, а възхищението към нейните постижения и стремеж на останалите да ги възпроизведат в своите общества. Ако пък не могат, поне да емигрират в такива държави. Да ти звучи познато ?
отговор Сигнализирай
Новини