IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Рияд иска чрез петрола да промени политиката на Путин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Венелин
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Ниските цени на пертола може да удрят Русия, но двойно повече удрят самата Саудитска арабия, защото там положението се крепи с пари. Да не падне монархията и там да се настянят ислямистите, че тогава майка ни жална!
отговор Сигнализирай
17
Никола
преди 10 години
Харесвам 29 Не харесвам 2
Не долюбвам и янките и рашките, но мисля, че на всички стана ясно кой създаде, въоръжи и спонсорира терористите в Сирия и Ирак!!!!! Има ли още наивници, които смятат, че "Зловещите Американски Щати" /аналогия с Империя на злото/ са невинни??? Че Путин и Асад са диктатори е ясно на всекиго, но нима САЩ са демократични??? Кой ли подклажда военните огнища, кой ли снабдява терористите с пари и оръжия, кой ли ги обучава? А сетих се , това е работа на КИТАЙЦИТЕ.
отговор Сигнализирай
16
Коневъд
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Така, така. След като не можаха да накарат Русия да "клекне" и вече си патят от собствените си хитрости, взеха да преговарят.Кога ще вденат най-накрая обикновените хора на запад че игрите на лидерите им ще им излязат солено?
отговор Сигнализирай
15
ДА ЖИВЕЕ РУСИЯ !
преди 10 години
Харесвам 32 Не харесвам 6
Русия не продава и не предава приятелите си !!!
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 34 Не харесвам 2
Интересно как световните лидери които дефилираха с надписа "Аз съм Чарли", изведнъж забравиха Чарли и започнаха да жалят за *** на един арабски деспод който финансираше същата тази Ал-Кайда и който реже глави на жени които шофират защото шарията забрабява на жени да шофират.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
Трудно решение трябва да вземе си личи по снимката :))
отговор Сигнализирай
12
Циганин
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
До 15 За Капитал зная ,за Офнюз не знаех , но ми се струва ,че и Днес е към Капитал груп .Само лошото е ,че и "Биволъ " вече е "вързан" в групата на Капитал и май се получава ,че не остана нито едно издание от което можеш да почерпиш някаква достоверна информация без съмнения .
отговор Сигнализирай
11
Тато
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
До *** Свирчова що не си побликуваш снимка да се ориентирам къде да ти го подам, осмен в устата разбира се.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 41 Не харесвам 8
Русия не изоставя приятелите си! Наглите саудитци си мислят, че могат да рекетират Путин. Да не се окаже накрая Русия единствен доставчик на нефт в света, защото саудитските кладенци бавно догарят.
отговор Сигнализирай
9
Циганин
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Новини