IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

5 години затвор за бивш депутат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

39
емигрант
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Множко години са му дали,нали са колеги.Нали уж гарван на гарван око не вади.Ако съдиите раздават така календари на всички престъпници ехееее.
отговор Сигнализирай
38
селянин
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Пет години затвор за *** депутат и бивш прокурор Томито.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
Че няма ли давност за тия нарушения?
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
"Светкавично" БГ кривосъдие в действие...11 години процес !!!! Машалла шопари в тоги, машалла !!!!
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Усеща се, че Първанов си отива...
отговор Сигнализирай
34
haha
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Хайде сега и останалите...
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
На Коледа стават чудеса....
отговор Сигнализирай
32
циганин
преди 13 години
Харесвам 0 Не харесвам 4
Ами правилно е бе . Ваша си е държавата ще осъдете чуждите грозните а при вас не е така . В4ие сте бели хубави . То и затова до тук стигнахте . *** не смеете да осъдите една действително мутра а гледате всички *** да ги набутате вътре и с това да кажете на братята американци " Ето ние работим ние не сме корумпирани . Ние сме велики .
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
'Ако съставът беше друг и спазваше закона, със сигурност присъдата щеше да бъде оправдателна за Тома Томов", каза пред журналисти неговият адвокат Васил ВасилевАКО БСП БЯХА НА ВЛАСТ ШЕЗИ БАНДИТИ НИКОЙ НЯМАШЕ ДА ГИ СЪДИ
отговор Сигнализирай
30
Истината!
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 15
След 22 години Българската Комунистическа Партия (БКП=ГЕРБ) е отново на власт чрез МАНИПУЛАЦИЯ на вота!Президент е МАЗЕН КОМСОМОЛСКИ *** Росен Плевнениев!Премиер е КОМУНИСТИЧЕСКА КЛОЗЕТНА ЧИНИЯ Гейко Борисов!Цялата местна власт е превзета от бивши военни, полицаи, спортисти и подобни *** на ДС! 25 % т.е. само уродливото население е гласувало за тези тъмночервени ИЗВЕРГИ (и то с манипулации)....Хора не се подвеждайте! Всички медии се държат от силовата групировка ГЕРБ=БKП=ДС и боса на българската комунистическа мафия БОЙКО БОРИСОВ!Взривът пред дома на журналиста Сашо Диков е дело на младежката организация на ГЕРБ по поръчка двата ИЗВЕРГА Бойко Борисов и Цветан Цветанов! Не забравяйте, че Бойко Борисов е:1. Все още член на БКП;2. Този изверг е репресирал и убивал десетки хора преди 10-ти ноември;3. Участвал е активно във възродителния процес;4. Ръцете му са изцапани с кръвта на десетки хора през 90-те години като организатор на силови групировки и бос на подземния свят;5. С помоща на ДС е извършена най-голямата манипулация в историята на Европейския съюз а имено приемането на групировката ГЕРБ=БСП в ЕНП!!!!6. Този изверг е готов да убие много хора и дори майка си да продаде (ако вече не го направил) за да може да се задържи във власта и да си направи на жертва пред Европейската делегация!Бойко Борисов и Цветанов са мозъка на т. нар. група "Наглите", която преди изборите отвличаше и убиваше хора за да набира пари за предизборната си кампания. Последната година се разигра един добре режисиран театър в който тези хора "уж" бяха заловени. Между другото на някой от тях вече е платено да излежат 1-2 годинки за пред хората. Да не говорим, че цялата държава е превзета от мафиотите и престъпниците на клана ГЕРБ, това са: ДАНС, ГДБОП, полицията. В ДАНС е намърдана дори *** на Цветанов! Да не говорим колко убииства са извършени 90-те години от мутрата Бойко! Да не говорим какво е правил като член на БКП 80-те години...Та какъв пример може да даде на децата това управление.
отговор Сигнализирай
Новини