IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Цацаров: Зам.-министър на патриотите – с обвинение!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
ТОЗИ ПСЕВДО ПРОКУРОР ЗА ПЕТ ГОДИНИ КАКВО НАПРАВИ??????????? НИЩО НИЩО
отговор Сигнализирай
18
Пешо
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Този толстолоб само чете новините по медиите досега никой не е успял да обвини!
отговор Сигнализирай
17
Румен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Вместо това да е ежедневие,ние го броим за новина?!Забележете!Ще бъде обвинен!Щом сме стигнали до тук,това да е новина ...нещата са много зле.
отговор Сигнализирай
16
Кривосъдбие
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
До Коледа останаха едни 10... лева...
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Ееее, верно ли го захапахте за 8000 евро, че то по тая логика трябва да се изпрати армията срещу по-крупните крадци в България. Я да видим сега за милиардите от КТБ какво ще се случи.., а ослепях ли, нищо не виждам
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
А Бай *** от Банкя кога ще гризне дръвчето, Цаца? Що не го пита Цацата, как спести над 350 милиона долара за да си купи замъка в ЛА. Или от КТБ ли са трите милиарда които Американците запорираха в офшорния щат Делауеър. Или за тези 450 милиона долара в Саудитска банка? Ами къде е Шиши в делото за КТБ? Милиярди са ограбват от българина и този тлъстуняк се прави, че всичко е ОК. До кога ще търпим всичко това???
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Явно това е отговорът на Тиквата на вчерашното заявление на Валери Симеонов, че не искал да го вижда известно време. Ведната задейства поръчковата прокуратура да извади от чекмеджето нещо и да повдигнат обвиние на някой от Патриотичния фронт. Забележете прокуратурата обвинява всички други, само не и представители на ГЕРБ. Вече удариха Реформаторския блок, БСП, ДПС, сега и Патриотичния фронт... на това явно му се вика независима прокуратура. И какъв Шенген искаме при това положение?
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Bravo na simionov ne iska da ijda borisov a pri4inata lifta simionov besche mnogo smel snoschti po bit tv ne mu puka sa bb
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Позната схема: Парите усвоени. Ремонт нямаСтава ясно обаче, че отпуснатата сума е 340 000 лева, а не 200 000 лева. Отецът твърди, че е само посредник в цялата процедура, която би трябвало да започва по негова и на църковното настоятелство инициатива. Но някои от църковните настоятели изобщо не знаят, че са отпуснати пари за ремонт на храма и че са подписали договор.
отговор Сигнализирай
10
Цар Тиква
преди 7 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Сещай се, Валери! Следващият си ти. Пък и хотелчето може да се опразни внезапно.
отговор Сигнализирай
Новини