IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Отчетът на Гешев: След удара по ало мафията спад с 90% на измамите по телефона


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

88
Г-1
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Велико народно въстание-V няма да свали ББ. "Сорос" се изтегли, Божков не натиска на макс, Слави Трифонов не се включваГрупата "Сорос" се изтегли след големия протест на 29 юли, Божков не натиска на макс след щурма на 2 септември.Слави Трифонов явно не иска да се включи в "протеста на Триото", защото като изгряваща политическа звезда може да бъде само водач."Великото народно въстание-V" едва ли ще надмине по масовост първото. Ако вали дъжд, ще е обичаен протест с няколкостотин участници.Бойко Борисов дори след мощен протест няма да подаде оставка - има ангажименти към вътрещни и въ
отговор Сигнализирай
87
Малей
преди 4 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
Ама кумунягите като чуят ГЕШЕВ и пощуряват... Държи и влага още... От ония преди 1944г.....
отговор Сигнализирай
86
Божко
преди 4 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Оставка на Гешев отряза спонсорите на БСП.
отговор Сигнализирай
85
Max
преди 4 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
Кажете как на изслушването журналист е хвърлил 500 еврови банкноти по Гешев и го е питал кога ще разследва шкафчето на Б.Б.
отговор Сигнализирай
84
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
До оня с 90теПич, ти май не отбираш как стоят нещата. Слад като свалиха тато беше хаос и буквално нямаше държава. Сега държава има, но тя е подчинена на едни конкретни хора, отгледани и възпитани от соца и много активни през 90те. В оня период се стреляха и пребиваха с бухалки. Сега нещата поне формално са направени да изглеждат другояче, но нищо не се е променило, защото вместо бухалка и пищов неудобните се отстраняват с прокуратурата. Капиш, умник?
отговор Сигнализирай
83
Пешо
преди 4 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
Спряли били...
отговор Сигнализирай
82
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
До АнонименАз не харесвам герберското управление,но твърдо съм против искането на оставката на Гешев.И не съм от никоя партия.Факт е,че когато Гешев ги подпука,се вдигна протеста и се направиха тихи атентати срещу България като сриването данните на системата,животните бяха заразени,водата източена и т.н. и т.н.,също подпалиха и сарая,именно тогава Гешев даде на заден ход и спря разследванията.
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Най смешното е когато се иска оставка *** гл прокурор при положение, че той се назначава от Висшия Съдебен Съвет и е отделна власт. Тези които говорят за законност и против корупцията искат да се наруши разделението на властите.
отговор Сигнализирай
80
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 6
Върховенството на националния интерес и защитатана националната сигурност са абсолютен приоритетна прокуратурата Гешев си знае работата
отговор Сигнализирай
79
Анонимен
преди 4 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Арман Бабикян да отиде и защити родината сии ако трябва да даде живота си за нея - надалиседи в ХУБАВАТА ДЪРЖАВА България И ИСКА ДА Я СЪСИПЕ
отговор Сигнализирай
Новини