IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Рашков: 30-40% от парите са "Хемус" са отивали в касата на ГЕРБ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

239
Верно
преди 3 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
Щом магистралите са с 40% по-евтини,и щом Мика каза, че имали 7 милиарда излишък, е престъпление да чакат! Само че, аз отсега залагам, че Киретата ще изкарат поне три пъти по-скъпа магистрала , от тази на ГЕРБ/ за качеството помним Чирпан-Стара Загора/!Въпросът е ...кой лъже? За Рашков съм сигурен!
отговор Сигнализирай
238
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Китайските строители, които направиха болница за 48 часа, обещаха, че ще дойдат през уикенда, за да довършат магистрала Хемус.
отговор Сигнализирай
237
Българин
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Мисля ,че трябва да повикат "воайорът" Радев като свидетел, и той ще разплете възела! Само той е видял коя е Мата Хари! Да свидетелства да каже, и тогава тя ще излезе за докаже истинността на "чекмеджетата"! И Радев я знае коя е, и Божков,и Рашков, и Бобоков , и Узунов...! Но защо мълчат като *утки, е ясно! Всичко това е постановка! Така че, Алкохоликът да си ги пробутва пиянски изцепки някъде другаде!
отговор Сигнализирай
236
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Демек "просто Киро" ще построи магистралата Враца-Шумен с 40% по-евтино от герберските магистрали?Ами добре,да я почва и като е готова-да представи документи колко е струвала,за сравнение.
отговор Сигнализирай
235
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 9 Не харесвам 5
Рашков бай ставри те чака
отговор Сигнализирай
234
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 14
един работник от джи пи груп е бил свидетел как Бойко и Фандъкова са получили по 1 милион всеки по Коледа преди 6 години. не се притеснявайте като арестуват каскета ще дойде моментът на истината
отговор Сигнализирай
233
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Г-н Рашков получил доказателствата с писмо в дамаджана... От два дни го чете и душата му се изпълва с мека топлина.
отговор Сигнализирай
232
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Лъже гадината лъже! Нека да каже от къде има 12 кензефа? Само с държавната си заплата ли ги придоби?
отговор Сигнализирай
231
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Рашков е най-съсредоточен, когато прелива ракия от дамаджана в малка бутилка.
отговор Сигнализирай
230
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
касата на герб асет банк ли е? или е чекмеджето на Бойко? или е джобът на Пеевски?
отговор Сигнализирай
Новини