IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Син на Кадафи любел наша Дафинка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

95
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 13
Какви съдници се навъдиха тук изведнъж,и то все от мъжки род. Моралисти го раздават нещо,дразни ги нещо момичето. Пак се поставиха в схемата на лисицата и киселото грозде.Но това е живота уважаеми другари,това е действителността -за някой празната гордост че българката е хубава,за други ....
отговор Сигнализирай
94
11
преди 13 години
Харесвам 49 Не харесвам 3
Пиша с просълзени очи. Историята е покъртителна, в Холивуд да не дремят, а незабавно да започнат екранизацията й. Свенливо българско дете, прокудено от бедната си родина решава да й служи от Париж и се жертва, танцувайки на кол, за да се добере до сина на Кадафи и да спаси мед. сестрите-светици. Пламва бурна любов, защото той е с чиста детска душа. "Английският пациент" и Мата Хари в едно :)))
отговор Сигнализирай
93
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Абе един се е навъдил...
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Тая наша поредна к......а вярва ли си?
отговор Сигнализирай
91
некъв читател
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
"въпреки че вече бил женен за дъщеря на либийски генерал. Когато най-накрая тя се съгласила да излизат, "На мене лично това ми е достатъчно, ясна е цялата работа, ама иначе сега гроздето е кисело, нали? А най-смешното е, че баш такива после най-много реват, че мъжете не се отнасяли с тях като с дами:)))
отговор Сигнализирай
90
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 27 Не харесвам 4
мустафа кемал все пак е българин по майка, точно затова е бил влюбен до уши в българка и искал да се жени. след като генералът му отказал, ататюрк се пропива и решава, че ще бъде турчин. именно той копира едно към едно всички български постижения, театри, опери, цивилни училища, дипломатическа система. 'бащата' на турската нация е българо-мюсюлманин, влюбен до края на дните си в българка-християнка. негови са думите: 'който е враг на България, е враг на Турция'. от истината боли...:)
отговор Сигнализирай
89
glavatar
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 10
Ама наистина сме *** народ,защо момичето трябва да е,***,*** и така нататък,имала е шанс подбтила е живота си,какво толкова,и защо въобще това е новина.
отговор Сигнализирай
88
Debora
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Chestno kazano, dvamata si prilichat.momata ima arabska hubost
отговор Сигнализирай
87
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Seriozno po-selsko zaglavia ne mojahte da napishete :D Ebati saita zaguben :D
отговор Сигнализирай
86
.
преди 13 години
Харесвам 17 Не харесвам 5
- Айде, честито Дафино !!!!!!!- Гор-чи-во, гор-чи-во............. еее бре- ебре ..Нито да се смееш, нито да плачиш, *** много, пари няма !
отговор Сигнализирай
Новини