IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Външният министър на Либия заряза Муамар Кадафи


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 11
до 5Ами определено да предадеш откровен диктатор и психопат,като гадафи,хитлер или сталин,си е похвално дело.Ако предадеш семейството си,приятелите си,народа си,тогава е отвратително.Но ти явно не правиш разлика между двата варианта.
отговор Сигнализирай
5
История
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
Проф. Ал. Цанков (бивш. премиер на България) в съавторство с други историци списва учебника по История за средните училища през 1926 г. На челната страница в този учебник с едър шрифт е записано " Българи - племе предателско". В кратко резюме под текста е обяснено как син предал баща си, племенник убил чичо си и станал цар и т.н. В последните години предателството е основното занятие на нашите полотици. Питам се , как така и либийците заприличаха на нас ?
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 22
Да,определено е много лоша за диктатора гадафи,и местните му фенове.За нормалните хора е добра.
отговор Сигнализирай
3
явер
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Добра или лоша- зависи от гледната точка!
отговор Сигнализирай
2
Българин
преди 13 години
Харесвам 13 Не харесвам 19
Хахахахаха!Една добра новина,рано сутринта!Айде хаирлия да е!
отговор Сигнализирай
1
STARBUCKS-USA
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 14
Не трябва и ние да изоставаме от такива операции. Кадри имаме,нали много от посланниците ни са бивши агенти на ДС. Бойко да ги натовари в правителствения и направо в Либия !
отговор Сигнализирай
Новини