IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Принц Хари ще пилотира "Апачи" в Афганистан


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
от 15
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Наистина съм болен. Този фалшив принц пак си остава УБИЕЦ на невинни и беззащитни хора.(въпреки че са мусюлмани).Слава Богу,че не са започнали и нас да ни "превъзпитават" с тези методи,но ще дойде деня,в който Божието войнство ще унищожи наред всички тези еретици,сектанти,*** и тн.Тогава ,наистина няма да плача за този бозав , кръвожаден и психясал ***..Ако Хитлер беше жив,щеше да започне война с тъпите британци заради ползването на униформа на СС от едно такова влечуго.
отговор Сигнализирай
23
батальона се строява
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
грешка извинете ... нека Уилю се чете Харо ! мерси !
отговор Сигнализирай
22
батальона се строява
преди 13 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Принц Уилю ше пилотира, а баба му Елизабет ще я сложат на картечницата.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
Докато обучението му не приключи, въпросът, свързан с изпращането на неговата военна част, остава хипотетичен. Намерението му обаче винаги е било да служи там, където армията го изпрати."От цитата се вижда , че не армията го изпраща , а той изпраща частта си където му е удобно , абе PR за наивници. Като българския вариант на "Царя кара влак" , а той само слиза от вратата на машиниста
отговор Сигнализирай
20
555
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Това ми звучи като някакъв PR, ..
отговор Сигнализирай
19
Осама
преди 13 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Ела ми,пиленце шарено.
отговор Сигнализирай
18
Шоп
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 7
Успех, Хари!Не ни излагай!
отговор Сигнализирай
17
вая
преди 13 години
Харесвам 22 Не харесвам 6
Не злобейте, ей, мишки! Ако Хари беше български принц пак ли щяхте да сте толкова отровни!Евала на момчето, че не иска да си държи златната лъжица в устата!
отговор Сигнализирай
16
Oppa
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Той хубаво отива, браво на него :) ама им излизат скъпо неговите мисии. Той с 1 Апачи да пази пушечното месо а по-назад 3 Апачита да пазят него :)
отговор Сигнализирай
15
do 15
преди 13 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
ti si bolen moito momche
отговор Сигнализирай
Новини