IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

САЩ са паразит в световната икономика, рече Путин


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

157
Данчо
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
За да има три гласа в ООН,Сталин отделя Беларус и Украина от Империята!Крайно време е да се възстанови Третата,автентична Мировая империя,нареченаРимска от казионния историк Скалигер през 15век!Историята е толкова фалшива, че се потвъждава максимата"Победителите" да я пишат както им е изгодно!Това ще стане!
отговор Сигнализирай
156
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 9
Тези приказки на Путин са за консумация на простолюдието. В реалност Русия е дала на заем на САЩ 140 милиарда долара, което означава, че като махнем думите и празните приказки настрана, Русия вярва, че САЩ са надеждна икономика, и ще чакат американците да им плащат лихви всяка година за тези 140 милиарда.
отговор Сигнализирай
155
до 174
преди 13 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Америка ЩЕ има 14 трилиона $ дълг...
отговор Сигнализирай
154
ЕС
преди 13 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
ЕК направи План Маршал за шест европейски държави.Румъния, Гърция, Латвия, Унгария, Португалия и Ирландия ще имат по-лесен достъп до европейските фондове Шест европейски държави ще получат облекчен достъп до европейските фондове, това предвижда предложение на Европейската комисия (ЕК). Мерките целят да подпомогнат най-закъсалите европейски икономики.Това са изключителни мерки при изключителни ситуации, коментира председателят на Комисията Жозе Мануел Барозу. Той определи действията като своеобразен План Маршал за шестте държави.В изпълнение на плановете си Комисията ще отпусне 2.88 млрд. евро за Гърция, Ирландия, Португалия, Румъния, Латвия и Унгария. С тези средства държавите ще могат да намалят размера на националното съфинансиране, което се изисква при реализацията на проекти със средства от европейските фондове. Участието на ЕС ще бъде до 95%. Приоритетно ще бъдат финансирани проекти в областта на увеличаване на заетостта, инфраструктурата и транспорта.Целта на Комисията не е да бъде увеличен размерът на фондовете за тези европейски държави, а просто да се получи по-ранно връщане на вложените от националните правителства средства за изпълнение на проектите, получаващи пари от кохезионните фондове, както и от фондовете за развитие, селско стопанство и рибарство.Предложението на ЕК обаче е временна мярка тя ще действа докато работят програмите за стабилизиране, които са започнали тези държави.От Комисията уточниха още, че мерките са трите държави, които получиха помощ от ЕС, които не са част от еврозоната - Румъния, Латвия и Унгария, както и трите членки на валутния съюз, които получиха заем за стабилизиране - Гърция, Ирландия и Португалия.
отговор Сигнализирай
153
до 174
преди 13 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
"Закуплено в 2010 году 18 пусковых установок" - и това ли е в бъдеще време? ***..
отговор Сигнализирай
152
mm
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 4
Абе тя западната система хубаво се руши, ама проблема е че се разруши и източната. Много хора не си дават сметка че ние в източна европа, тук включвам и Русия имаме много повече общо и реално сме от една страна срещу Китай, Индия и Бразилия...радвайте се на проблемите на Щатите, обаче утре тия проблеми идват директно при нас и Русия няма да ни спаси защото те себе си не могат да спасят, камо ли нас.
отговор Сигнализирай
151
СМ 3
преди 13 години
Харесвам 2 Не харесвам 10
Булава..мулава Топол М какъв смисъл ще има от тях? След 5-6 годинки руския ядрен арсенал ще е сведен до такава цифра на бойните глави и ракетите носители,че при разгърнатото тогава ПРО в Европа,Средиземно море,Аляска,Алеутските острови,Тихия океан,Северния полюс руските шапкари само ще си ги чукат у главите тези железа или ще могат да ги използват за фалоси.Виж тогава ще има ефект от тях дано тогава най-сетне успеят да задоволят рускините.То вече за БГ морето е необходима виза а и гларуси няма:)
отговор Сигнализирай
150
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
В противовъздушната защита, американците са толкова изостанали от руснаците, че няма какво да се коментира.
отговор Сигнализирай
149
до искандер
преди 13 години
Харесвам 3 Не харесвам 5
да,това е вчерашно инфо. но обърни внимание,че всичко при руснаците Е В БЪДЕЩЕ ВРЕМЕ. КАКТО БЕШЕ С КОМУНИЗМА,КОЙТО ВСЕ ИДВАШЕ...,КАКТО БЕШЕ С ГИБЕЛТА НА АМЕРИКА И КАПИТАЛИЗМА, А ТО ВСЕ НЕ СЕ СЛУЧВАШЕ...
отговор Сигнализирай
148
РУСИЯ
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
ВИЖТЕ КАК СЕ ПРАВИ И СЕ УЧЕТЕ.Русия ще изнесе 18 млн. тона зърно тази година.Руското министерство на селското стопанство прогнозира, че от юли 2011 до юни 2012 г. страната ще изнесе 18 млн. тона зърноТака се побеждава финансовата криза.А не дългове като Сащ Руснаците се спукват от износи Нефт Газ Жито,което води до ПЕЧЕЛБИ А НЕ ДЪЛГОВЕ КАТО НА САЩ
отговор Сигнализирай
Новини