IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Прелетните птици в стрес от студа. Връщат се обратно


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
man
преди 11 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
в южното полукълбо денят започва да намалява. около екваторът деня си е все 12 часа. така че критерият за променяща се дъжина на деня ми е съмнителен
отговор Сигнализирай
5
до 3
преди 11 години
Харесвам 28 Не харесвам 1
Прав си, но като няма храна тръгват да я търсят по на юг, което не значи в Африка, а примерно по нашите земи.. Жабите и мишките още се крият от снега.
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 18 Не харесвам 2
Пиленцата от Европа емигрират в България !
отговор Сигнализирай
3
Българин
преди 11 години
Харесвам 32 Не харесвам 9
Тава е най-голяма глупост която съм чел :) Птиците не се ориентират по времето, и не се завръщат когато стане топло, а се завръщат когато започне да се увеличава деня. Нищо общо няма с времето колко е топло или студено. И независимо дали температурите ще паднат до -20 те няма как да се върнат, защото нямат нужната подготовка за този голям преход. Абе четете молко преди да започнете да пишете глупости. Излагате се :))
отговор Сигнализирай
2
:D
преди 11 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
В Русия съм....в Русия съм....
отговор Сигнализирай
1
man
преди 11 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
От Русия с любов: сибирски полъх
отговор Сигнализирай
Новини