IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Имперският проект на Путин заплашва европейски ценности


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
Алекс
преди 11 години
Харесвам 0 Не харесвам 5
до :)))Извнявам се ако съм натъпил болен нерв, въобще не искам да предисзвиквам спор (безмислено е), за това пердварително казвам това е единствен отговор. :)Честно казано заради всичко описано в постовете ти съм се разкарал от България. Има ги тарикатите/ге*овете/сводниците и далавераджиите. Просто в БГ са във властта. Разграбването вече преключи, и парите пак са в българи просто не ги харчат в БГ. Да мислиш, че положението зависи от външни източници в вместо от теб самия е проблема. Успех.
отговор Сигнализирай
61
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
До 73И ще изкараме доста по-добре от теб, миещ чинии във Виена. Хахаахахехеехехихиххи!
отговор Сигнализирай
60
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 26
В Русия подслушват много повече отколкото където и да било другаде по света. 1/3 от населението е заето в някакви силови структури - армия и безброй полицейски служби. Това е затвор. Путин раздава пари, за да замаже очите на хората, когато отстрани конкуренцията в лицето на ЕС, ще им вземе всичко и ще ги остави на сух хляб и вода.
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
ееееееееехе големи коментари на ганчовците ?!*** погледни си твоето семейство своя град и своята държава та тогава давай експертното си мнение
отговор Сигнализирай
58
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 28
Що не хващате влака за Сибир бе, *** рубладжииски, предатели безродни.Такива сте били и ще си останете.
отговор Сигнализирай
57
:)
преди 11 години
Харесвам 24 Не харесвам 2
Русия си е Русия. Дайте да оправим България, пък после ще мислим за Русия, Китай, Франция, Щатите и всички останали. Става ли ?
отговор Сигнализирай
56
до № 65
преди 11 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Написаното не се отнася за 67, а за 65.
отговор Сигнализирай
55
до №67
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 0
Кой казва, че Русия не била цивилизована? Някакъв нещастен Анонимник, който не може да пише без грешки или да псува и обижда.русия е много повече от това, което си представяш дребосъко.
отговор Сигнализирай
54
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 0 Не харесвам 15
Другари Кутевци, още 10 поста и грабвате голямата награда - кетчуп, горчица и майонеза към пицата.А тримата най-активни от вас ще пият и лимонада.
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 0 Не харесвам 15
Русия ще се спаси само с нов Петър Велики, който да я обърне към цивилизацията.Защото сега е в азиатщината.Иначе на братушките "Смутное" ще им се струва розов сън в лятна нощ.
отговор Сигнализирай
Новини