IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Косово и Крим – има ли двойни стандарти?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

208
Обективен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Материал. Харесва ми.
отговор Сигнализирай
207
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 39 Не харесвам 3
Поздравявам авторката! Време беше някой да напише това! Напълно съм съгласен с написаното. Тук говорим за абсолютен двоен стандарт, даже нещо повече - глас народен - глас божи. Няма какво да ми опяват ЕС и USA, хората си казаха какво искат. Това е демокрация, а не взимане на властта с насилие.
отговор Сигнализирай
206
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 30 Не харесвам 1
Най сетне една обективна и достоверна статия разкриващадвуликия Янус - запада и техния господар САЩ.
отговор Сигнализирай
205
Няма
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 23
Пълни глупостиКосово влиза в състава на бивша Югославия, това че е исторически сръбска територия не я прави автоматично Сърбия. Щом вкарвате подобни "размисли и страсти" мисля, че е редно България да претендира за Бесарабия и Волжка Болгария, може би?В Косово беше пълно с всякакви миротворци, международни наблюдатели и т.нВ Косово се водеха ако не се лъжа близо 10-годишни кампании за автономия, суверинитет и независимост.Спомнете си 09.09.44 и Народния съд !!!
отговор Сигнализирай
204
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
Това толкова правилно мнение за лицемериета на Запада и САЩ, трябва да се покаже на света. Този български журналист заслужава награда. С този кратък очерк бг журналистиката показа, че съществуват.
отговор Сигнализирай
203
цезар
преди 10 години
Харесвам 39 Не харесвам 3
На времето цар Борис беше казал- не винаги с Русия но никога срещу Русия. Нашите сегашни политици трябва да го имат като обица на ухото.
отговор Сигнализирай
202
ico
преди 10 години
Харесвам 45 Не харесвам 2
Браво! Трябваше някой да го каже. Не подкрепям Путин, но съм твърдо против лицемерни двойни стандарти в политиката!
отговор Сигнализирай
201
Наблюдател
преди 10 години
Харесвам 43 Не харесвам 6
Тъмната страна на "демократичния" Запад - Двойния стандарт
отговор Сигнализирай
200
alexander.rangelov.3
преди 10 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Mnogo tochno! Bravo! Tova e realnostta.....
отговор Сигнализирай
199
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 17 Не харесвам 2
В контекста на статията да проследим как западната преса ще отрази комата на избрания от хората губернатор Павел Губарев на Донецка област арестуван от Киев на 1-ви Март.
отговор Сигнализирай
Новини