Ако някой не е разбрал американския дълг към китай е начин няколко дебели китаеца да си продадът легално народът в робство. В китайските заводи се работи с 18 часови смени без почивни дни с по 30 човека в стая и имат мрежи под прозорците да връщат безопасно самоубийците на работните им места, само и само американеца да може да си цъка във фейсбук от ***.Триумф на комунизма!
отговорСигнализирай
"Божо"наистина не си струва да се коментира с безмислените бръщоления,които е написал като антихрист,но един показател за вероятността Путин наистина да е християни е нe само,че той го казва но и като се съди по нападките на антихристиянски контролираната медия и световен отклик на събитията от хора градящи сатанисткия ред.RT"Путин обещава да защитава християнството по света"rt/politics/putin-foreign-make-representatives-797/
отговорСигнализирай
Никой не търгува с някого, който утре може да каже, това си е мое , защото съм с калашник !!! Огледало за това с коя държава трябва да се поддържат добри търговски отношения , е ВЪТРЕШНИЯ ПАЗАР !!! Как се търгува в Русия и как се търгува в САЩ ??? Това е истината !!! С оръжие можеш да вземеш чуждо и да защитаваш свое, но не можеш да СЪЗДАВАШ !!!! На българските червени искам да кажа, че руските червени живеят добре на ВАШ и наш гръб !!! Поздрави, и БЪДЕТЕ БЪЛГАРИ !!!!
отговорСигнализирай
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години
преди 10 години