IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Турската полиция разпръсна протести със сълзотворен газ


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Дано да не е втора Украйна че лошо за нас и за ЕС !
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Ястреб наистинаси компетентен следяте цял ден ако всеки мислише 50% като теб днес всички щяха даса доволни
отговор Сигнализирай
4
Ястреб Ефенди
преди 10 години
Харесвам 30 Не харесвам 3
Някои сили искат да се възползват от всяка възможност, за да нагнетяват политическата обстановка в Турция, начело с еврейската партия Републиканска Народна Партия и лидера и Кълъчдароолу. Правителството не е причина за злополуката, а социално-икономическата система, наречена капитализъм. Преди няколко седмици, един от големите глави на фирмата се хвалеше, че цената на въгледобива в мината е спаднала от 140$ преди приватизирането, на 20$ на тон след нея!Ей тия зелки трябва да се търкулнат.
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
Може умишлено да е направен саботаж във турската мина,за да се дестабилизира правителството на Турция.Много бързо наскачаха бунтарите,сякаш всичко е било планувано.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 7
Erdogan e ***:taka misli Turcia
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
И кабинета веднага щтеси даде оставката
отговор Сигнализирай
Новини