IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Украински военен самолет летял до Боинга преди катастрофата


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

272
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 5
Съвсем скоро украинското правителство ще стане клиент на Хага.
отговор Сигнализирай
271
Сандо
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
честито на запада
отговор Сигнализирай
270
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
А може и украинския самолет да е искал да ескортира пътническия и да му напомни, че навлиза в опасна зона от която е по-добре да се омита веднага.Но истината по-скоро е, че едва ли е въобще е имало украински самолет.
отговор Сигнализирай
269
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
ПУТИН ГИ РАЗКОВА!ВЕЛИК Е!
отговор Сигнализирай
268
до 295
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Абе човек, ти като ги пишеш тези глупости вярваш ли си? И какво трябва да направи Русия!?! Да остави Украйна да стане член на НАТО, да разположи въоръжение на границата с Русия а руснаците балами, да стоят и гледат как т'ва просто украинско семе го връткат на кон-сърма?!? Е много ясно, че няма да ги оставят, особено сега когато щатите са на изкуствено дишане. Няма да стане а ти хубаво си избири кои ще са нашите нови герой. Онези от изток не бяха джентли а тези от запад и възелина ще ни спестят.
отговор Сигнализирай
267
Mr.STARBUCKS
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 10
Версиите на руските бляди, са пропорционални на количеството изпити водки.
отговор Сигнализирай
266
Игнат
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
Абе руските алкохолици и до сега обвиняват американците за падналите им ракети. Като онази прословута сонда до спътника на Марс, която цопна в Тихия океан. То на тях все някой друг им е виновен. Да вземат да си приберат пияндетата от Източна Украйна.
отговор Сигнализирай
265
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
А защо боинга се е отклонил с 14 км. от маршрута си? Не отговарят ли диспечерите на държавата, над която лети самолета, за неговия маршрут? Нали те го насочват!
отговор Сигнализирай
264
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
До do 274Нали били летяли редом.А знаеш ли как засича височина радара на С-200,Гледаш екрана с хоризонталната обстановка, зпомняш коя точка те интересува отиваш на еди друг екран сменяш режима на радара насочваш на ръка фунията на търсене да съвпадне с това, което си запомнил и гледаш височината.
отговор Сигнализирай
263
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Голям кеф е да гледаш как американските *** във форума се опитват от 9 кладенеца вода да вадят, за да замажат срама си. :D
отговор Сигнализирай
Новини