IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Новите европейски санкции срещу Русия – какво включват


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

44
А защо
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
няма санкции от ООН, изпращане на контингент от сини каски от страни незамесени в конфликта(примерно от Южна Америка). Те ще са обективни и бепристрастни. Санкциите не са светът срещу РФ, а икономически натиск от шепа държави с интереси в конфликта. Никаква обективност. И пълно незачитане на ООН. Не, че няма да мине номера, но да не излезе сметката без кръчмаря.
отговор Сигнализирай
43
морски
преди 10 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Колкото по-скоро България напусне заробващия Европейски съюз,толкова по-добре за страната ни.Такова робство и съсипване на национални интереси и достоинство не е имало и под турско!
отговор Сигнализирай
42
alkap
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
SLAVIAN are the best people. European union - gays, drugs, alcoholics the garbage of the world
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
До Анонимен 44само дето Франция сте си продаде кораба Мистрал на Русия иначе сте се бракне 1.8 млрд евро неустойки
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
54 викаш евала за алчните швейцарски банкери които и с дявола са готови да сключат сфелка
отговор Сигнализирай
39
комисионера
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
една рубла се обменя за 2 юес цента.правете си изводите кои са по затънали.
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 11
до 44не се притесняваи,Русия пак ще си продава оръжие ако ще и контрабадно да е---Руската военна техника е шит. Във военната промишленост са най-новите технологии, американсктата военна техника е най-технологична, Русия няма технологии те могат само бензин да точат, Русия не е държава а бензиностанция, никой не купува оръжия от бензиностанция а от специализирани магазини за оръжия.
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
Земята продължава да се върти .. Кучетата си лаят кервана на Русия си върви..Руската борса 1,2 % ръст , долара пада с 24 копейки.. 1/2 от бежанците от Украйна вече работят и дават своя принос за руската икономика.
отговор Сигнализирай
36
soulburner
преди 10 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Колапса на запада е неизбежен. Въпрос на време е. Колкото да се опитват да дестабилизират суверенни страни финансово (Куба, Иран, Русия, сега и Аржентина) и политически (целият EU и половин Азия), няма да избегнат пагубната си поличба.
отговор Сигнализирай
35
Дрън-дрън
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
Е, кво ся? Големите санкции, а на руските офшорки не посягаме.
отговор Сигнализирай
Новини