IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Гърция придава голямо значение на Трансадриатическия газопровод


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 41 Не харесвам 6
А къде е великанът на полтиката Борисов простата продажна мутра.Ходи се целувай с баба Меркел да ти отпусне просията от няколко евра, които да окрадеш с мутренските си приятели.
отговор Сигнализирай
7
четири минуса
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 18
иха, за 4 минути 4 минуса на коментар 6.Молодци!!!
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 25 Не харесвам 1
До шест коментараЯвно главата ти е много гладка от вътре.
отговор Сигнализирай
5
шест коментара
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 27
Ехе, шест поредни коментара от един и същи човек. Молодец!!!
отговор Сигнализирай
4
ха ха ха ха
преди 10 години
Харесвам 44 Не харесвам 6
сега ми кажете по тъпо от българина ама ли?
отговор Сигнализирай
3
опа,опа та бозукя
преди 10 години
Харесвам 52 Не харесвам 6
Плевнйо, оставка брато! Ти предаде България, помиярче. Наедно с Тиквата и тъпата си партийка слуга на ЕС си ходете. Време е морални и хора патриоти да ни управляват, но не като сегашните тарикат патриоти.
отговор Сигнализирай
2
валяк
преди 10 години
Харесвам 51 Не харесвам 4
Гръкът е по-хитър от българина, защото българинът се мисли за отворко , но е ***. Будали сме! Избирате предателя Мутра, получавате асфалт, той само това си може.
отговор Сигнализирай
1
непукист
преди 10 години
Харесвам 49 Не харесвам 2
Най-вероятно повечето знаят колко "топли" са взаимоотношенията между двете страни ,но явно когато става въпрос за национални интереси винаги ще се намери изход .Това май не е известно само на нашите *** и сега очаквам обяснение от сорта ,че по тръбата няма да тече само руски газ което ще е бъде нелепо.
отговор Сигнализирай
Новини