IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Украинската армия е демотивирана заради Дебалцево


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 89 Не харесвам 5
Никой не пише за бъдещето на Украйна, след военния преврат миналата година. Никой не пише затова, че Украйна и предстоят години беззаконие, икономически колапс и разруха. Не говорите за това, че обещаваното светло бъдеще от САЩ и МВФ няма да се случи. По-скоро Украйна ще бъде разкъсана на парчета, и то преди всичко заради собствените си политици-продажници, които не успяха да намерят баланс на политиките между запада и изтока.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 80 Не харесвам 3
"Шпигел" задава въпрос защо Порошенко не е изтеглил своите части от Дебалцево преди седмица, когато още е било възможно. И дали не е направил това нарочно, за да бъдат те разбити, а после да предизвика "обществено възмущение" от действията на бунтовниците и "по-силно да въвлече американците и европейците в тази война"Въпросът и отговора са в това изречение.
отговор Сигнализирай
6
Варващина!
преди 10 години
Харесвам 85 Не харесвам 3
Абе На война като на война! Гл. Клип гадна работа (+18) за боя за Дебальцево.. Кво да ви кажа войничета 20-25г. По полето по дворове.. Абе на всякаде тела.. Никой ги не търси никой ги не жали.. а не ми се вярва да са фашисти.. Но така е! Жалко за тия що си отидоха.. Горко на тия що ги жалят.. Както и да е но дано поне приберат телата на тия деца.. Не е християнско да ги оставят вълци и лисици да ги развличат..
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 54 Не харесвам 4
Ако последният пасаж на тази статия е истина, то тогава каква армия е това изобщо? Че то и албанската армия ще я разгроми!!!
отговор Сигнализирай
4
НАЙДЕНОВ
преди 10 години
Харесвам 68 Не харесвам 5
"УКРАИНСКАТА АРМИЯ ПРЕТЪРПЯ ПОРАЖЕНИЕ В ДЕБАЛЦЕВО". КОЕ ПО РЕД Е? ХУБАВО Е ДА СЕ УТОЧНИ!
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 70 Не харесвам 3
Украинската армия е демотивирана, защото воюва за тоя що духа. И въпреки всичко те си бяха една държава.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 72 Не харесвам 2
"Украинската армия е демотивирана заради Дебалцево"Демотивирана за какво, за бой ли? Нали ужким подписаха мирно споразумение в Минск, кой и защо иска да мотивира украинската армия?
отговор Сигнализирай
1
Berlin
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 84
Нека не забравяме, че при Дебалцево ушанките нарушиха договора за примирие, който лично *** подписа в Минск.
отговор Сигнализирай
Новини