IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ще я бъде ли Гърция в еврозоната? Ясно до дни!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

26
Ал
преди 10 години
Харесвам 37 Не харесвам 9
Какво може да се очаква от Ципрас , крайно ляв демагог и фен на Ернесто Че Гевара ! Жалко , ако ситуацията в Гърция излезе от контрол и започнат граждански бунтове и размирици! Ще бъде лошо и за нас , имаме обща граница.
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 36 Не харесвам 9
Президентът на Кипър Никос Анастасиадис планира да предложи на Москва да разположи на негова територия две военни бази. Първата военноморска в пристанище Лимасол, а втората авиационна на летището на ПафосВярно че Кипър не е Гърция, но е почти.
отговор Сигнализирай
24
До Грък
преди 10 години
Харесвам 37 Не харесвам 10
Да, а вие милиардите заеми?
отговор Сигнализирай
23
Грък
преди 10 години
Харесвам 37 Не харесвам 12
Платихте ли си тока?
отговор Сигнализирай
22
Салама
преди 10 години
Харесвам 46 Не харесвам 14
До 17 смешен анонимник. А защо Цапрас не отиде да се моли на Лилипутин за помощ, а пак се дотътри при Меркел?
отговор Сигнализирай
21
до 19
преди 10 години
Харесвам 54 Не харесвам 13
Че те 20г. освен да ядат, пият и с... друго не правят. Преди да почнат да точат пари от ЕС си бяха пълни мизерници.
отговор Сигнализирай
20
знайко
преди 10 години
Харесвам 62 Не харесвам 11
трошете чиний и пийте узо!меркел плаща.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 69 Не харесвам 11
Гърци, яжте, пийте, ЕС черпи!
отговор Сигнализирай
18
до икономист
преди 10 години
Харесвам 53 Не харесвам 12
И к'во ще ставаме хайдуци да си краднем нощно време едни на други ракията и доматите или маслините и узото?То не, че сега правим нещо по-различно, особено етноса, но и носенето на бала пари за 1 хляб едва ли е работещо решение.Мисля, че всеки задал си въпроса за ашладисването ни към ЕС, отдавна е намерил верния отговор. И той може никак да не ни хареса. На Европа и трябваше буферна външна граница, намаляване на миграционния натиск и евтина работна ръка за нежелания и нископлатен труд.
отговор Сигнализирай
17
До 17-ти
преди 10 години
Харесвам 55 Не харесвам 12
Руска военна база в НАТО-вска Гърция? Ти добре ли си? Осъзнаваш ли каква простотия пишеш? Нали първо Гърция ще трябва да излезе от НАТО? Това не ти е като да изнудваш Евросъюза за парички.
отговор Сигнализирай
Новини