IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Варуфакис скочи: Кредиторите са терористи, искат да ни унижат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

212
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
Ние ще получим още няколко милиарда *помощи*, ще потънат, разбира се, както си е традицията, а това, за което няма да се пише, ще е, че ние ще наливаме на кредиторите на гърците, за да е вълкът сит и агнето цяло. Защото гърците знаят как да си гледат интереса и да запазват достойнство. Което е обратно припорционално на потупване по рамото и похвали от страна на сбърканиябрюксел.
отговор Сигнализирай
211
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 0 Не харесвам 2
Нищо. Главното че хладилинкът да не си огладнее. )
отговор Сигнализирай
210
П.Петров
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Warum fucked us?Това е въпросът, който гърците ще си задават следващите 20-30 години, в случай, че не изненадат с интелект, а дълбоко се съмнявам.
отговор Сигнализирай
209
П.Петров
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Варуфакис е некадърен финансист и посредствен покер играч, а като политик е кръгла нула.Ако политиката на Сириза вдъхваше стабилност в гърците, нямаше да се стигне до затваряне на банките, защото ЕЦБ продължава да им гарантира ликвидност. Никой няма да преговаря реално със Сириза вече, всеки ще протака докато паднат, защото не им вярват и няма експерт, който да има илюзии, че Сириза ще се справи, те не са решение, а задълбочаван на проблема. Споразумение, ама друг път! "Унищожението" на гърците ще е само и единствено по вина на Сириза!
отговор Сигнализирай
208
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Елементарните бакали на Европа само сметки правят с наплюнчени моливи, но 21 век не е за пари, а за акъли и морал. Гърция ще гласува НЕ по воля Божия. Тия с да-то Е ще има да учат и да учат и да учат как от *** човек не атава. Гърция тепърва ще доказва своята духовност, както и своето справедливо НЕ срещу финансовия бакалски тероризъм на европейската закостеняла, воняща и ОТБЛЪСКВАЩА бездуховност, интегрирана в алчността на античовешки политики. Не, не, не! И пак НЕ.Утре започва бъдещето н
отговор Сигнализирай
207
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
О сигурен бях,че след като има подариха почти 400 милиарда долара ще каже ,че са терористи.Сега остава и да каже че са го насилвали сексуално като малък
отговор Сигнализирай
206
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
Всеки сервитьор е терорист! Искат да си плащаме каквото сме изяли и изпили!
отговор Сигнализирай
205
Въркулакис
преди 9 години
Харесвам 10 Не харесвам 5
Хапнахме, пийнахме! Ха да видим сега кой ще плаща! Ха-ха-ха.
отговор Сигнализирай
204
трезво
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Сега гърчулята мечтаят някой да ги унижи че да им даде пари.
отговор Сигнализирай
203
??
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 5
Ако те са терористи, защо тогава сте вземали пари у тях? По-добре да се признае, че вие сте хайлази.
отговор Сигнализирай
Новини