IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Кредиторите на Украйна готови да отпишат 20% от дълга й


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Опрощаване на дълг и стабилизираща програма на МВФ са скъпи решения за държавата. Цената се плаща от гражданите й, ако приемем, че те са суверен. Икономическа и политическа зависимост не са здравословни за нито една икономика. Но са от полза за тези които опрощават и стабилизират, превръщайки богата Украйна в поредната държава потребител. Като България например. Този процес е в основата на съвременните конфликти и ескалацията им вследствие задълбочаване на противоречията предстои.
отговор Сигнализирай
21
Червен глупак
преди 9 години
Харесвам 0 Не харесвам 5
Аз червения ***, чакам от година и половина Украйна да фалира, така каза нашия велик кормчия ВВП (Х) още в началото на 2014 година, пък те империалистите отписват дълговете на Украйна и аз ще си остана само с безкрайното чакане. По същия начин чаках към 100 години и светлото бъдеще но така и не го дочаках от 1917 та до днес.
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
ukraina krav povrashta pari ne vrashta.
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Както каза Сорос, парите вложени в Украйна са пари за отбрана на Запада от агресивна Русия, така че ако е необходимо ще отпишат и 100% от дълга на Украйна. Колкото повече се ежи фишека Путин на Запада, толкова по-висок процент от дълга ще бъде отписван. Нека тука разни човешки недоразумения и червен биологичен *** си пишат лозунги от рода Украина=Русия=СССР.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 2 Не харесвам 4
Украина = Русия = СССР. Да си правят сметката, щото накрая бенефициентът е ясен.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 9
22 Руската пропаганда съвсем те е зомбирала
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
До 21,Седерастино, днешно време омразата поражда контраомраза! Знаеш ли колко петиции има в Русия до властите за мащабна намеса на армията в Донбас, с цел да се спрат продължаващите бомбандировки на жилища на мирни жители там отстрана на хунтовската армия? Знаеш ли какво мислят 90% от руснаците за сегашните властимащи в Киев?
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 16
Трябва да ги прехвърлят на джуджето, той има страшно много грехове,десетки хиляди убити тежат на съвестта му/ако има такава/!Запада опрощава дълговете на Украйна, а алкохолиците им заграбват територии!Е, как няма да ги мразят!Всички прогресивни хора ги мразят!
отговор Сигнализирай
14
Олена
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
груз 200 пристига от Донецк........
отговор Сигнализирай
13
Стамат
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
Кредиторите съвсем скоро ще са на гилотината! ;-)
отговор Сигнализирай
Новини