IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Сексуални посегателства в Кьолн на Нова година


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

161
men
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
не е само шпигел, и тагесшау и сюддойче всичките ционистки медии трият коментари и дори от време на време редактори и цензурасти хранят читателите си по форумите. броя на изнасливанията се е качил още от лятото. има форуми където жените споделят но информациите не достигат до мас медиите. големия проблем обаче е че поне половината германци са толкова кондиционирани че дори и тях самите да ги изнасилят амуджите пак няма да вярват че бежанците са лоши.
отговор Сигнализирай
160
123
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Забележете кога чак обявяват информацията в Германия!? Досега се опитваха да я неглижират и да обвиняват дори, че някой нарочно я раздухва, но твърде много очевидци има .. Ох, Германийооо, пак обърка цяла Европа! Днес влязох в Шпигел, почти няма инфо, коментарите според мен се трият.. По-зле са и от нашите медии..
отговор Сигнализирай
159
Мунчо
преди 9 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Гнусни манипулации-това са лекари, инженери и професори, които са избягали от диктаторския режим в Сирия...
отговор Сигнализирай
158
БХК
преди 9 години
Харесвам 35 Не харесвам 0
Това драги германки се нарича особенности на етноса!Трябва да сте ТОЛЕРАНТНИ и да не се дърпате много много когато искат да ви изнасилват!Трябва да се съобразявате с техните бит и култура за да няма дискриминация!Ако не сте съглани с това значи те расисти, и насаждате ксенофобия!Бъдете ТОЛЕРАНТНИ!!!!
отговор Сигнализирай
157
Мен
преди 9 години
Харесвам 27 Не харесвам 0
Пет дена са минали от събитието, това либерализъм ли е , срам ли е или плодовете на една голяма глупост.
отговор Сигнализирай
156
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 25 Не харесвам 0
Това се и очакваше .
отговор Сигнализирай
155
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Каквото швабите си търсеха това и си намериха затова сега да не реват .
отговор Сигнализирай
154
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 13 Не харесвам 3
НА ТОВА МУ СЕ ВИКА INTERRACIAL GANGBANG!!!
отговор Сигнализирай
153
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 46 Не харесвам 3
Швабите бяха еталон за гордост на цяла Европа, сега са единствено повод за присмех и гаври от цяла Европа. Ако това се беше случило в Будапеща, Прага и Букурещ щеше да има вълна от наказателни акции, ако това се беше случило в Белград, София и Атина щеше да има вълна от насилие, палежи и изнасилвания на политици, а ако това се беше случило в Москва не ми се иска да мисля дори какво щеше да стане.
отговор Сигнализирай
152
Гестапо
преди 9 години
Харесвам 23 Не харесвам 0
Сега ако не им дадат отпор утре ще е късно.
отговор Сигнализирай
Новини