IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Турските ВВС – "в пълна готовност за всичко"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

52
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
До HELLAS ARMED FORCESГледай си борчовете,домакине!!!
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
вах, вах...готови ли сте за "Искандерите" ,бре кьопеци-те са тактически ракети, не стратегически-няма да се харчим много за вас я !
отговор Сигнализирай
50
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
Евроатлантически ценнности,че аз за Турция ли,ще умирам,това противоречи на генетичния ми код!Тези ценности не са мои!!!
отговор Сигнализирай
49
циника
преди 9 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
един нов опит за сваляне на руски самолет (казвам опит, тъй като рус. бомбардировачи вече се конвоират от изтребители) ще бъде неоценим подарък за Путин. Нищо чудно глупав.ите ислямисти от Анкара да се вържат...
отговор Сигнализирай
48
феликс
преди 9 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Оранжевата тревога е като жълта тревога - готовност да се напикаят от внезапен страх.
отговор Сигнализирай
47
(-_-)
преди 9 години
Харесвам 14 Не харесвам 0
Някой пак се изтропа в старата американска *** :-)
отговор Сигнализирай
46
циника
преди 9 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
нещата вървят към голям конфликт. Тепърва предстои разширяването на войните по цялата полоса от Пакистан до Мароко. Цяла Източна Азия и Африка ще се первърнат в източник на десетки милиони бежанци. Към това прибавете и предстоящите промени в климата, които ще направят Африка на практика невъзможна за живот. Относително спокойният живот, който водихме вече отива в кошчето за ***. Най-лошото тепърва предстои
отговор Сигнализирай
45
Алексей
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
90% от вас са будали. Първо ако Турция реши да отвори граничните пунктове към нас, то нас ще ни завладеят тези 2,5 млн бежанци, и то без проблем. Второ не мислите ли, че ако ако на съседа му е зле примерно, то и на нас няма да ни е добре(повечето от вас мислят като глупави "Шопи"за Вуте).
отговор Сигнализирай
44
Shopp™
преди 9 години
Харесвам 3 Не харесвам 27
Би било добре Русия да се ангажира с конфликта в Сирия малко по-сериозно. Едни 2-3 000 ковчега с руски фашисти в Сирия ще подействат добре и на Украйна, за да почисти терористите от Лугандон.
отговор Сигнализирай
43
Nobody
преди 9 години
Харесвам 28 Не харесвам 1
Скоро ще обявят "кафява" степен на тревога...
отговор Сигнализирай
Новини