IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Канадският премиер все пак отива в Брюксел за срещата с ЕС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
Това ми прилича на изнасилване!
отговор Сигнализирай
11
само едноклетъчни
преди 8 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
не могат да видят ползите от падане на мита, ограничения и тн. Щял да се срине месния пазар, ГМО, крави мутанти и още 100 глупости в стил приказки от шехерезада. Никой не те кара да купуваш това, което не харесваш нали? А за очевидните ползи никой не говори, това евтина техника, лаптопи, телефони, бяла тех., коли - тесла например. Абе *** народ, някои още помним 45г. комунизъм с 999999 бр. ограничения и докъде ни доведе. Айде почвайте с минусите и приказките за дедо ви сорос.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
АМИ ОЛИГАРСИТЕ СА ГО ПОГНАЛИ ДА ИМ РЕШИ ВЪПРОСА.
отговор Сигнализирай
9
567
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
И за какво ще идва? Ти го гониш през вратата, той влиза през прозореца. Не, значи НЕ! Как не го разбраха тези канадци!
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
7
Кирил Софийски
преди 8 години
Харесвам 13 Не харесвам 1
Е, там е момента и мястото да му заявят, че за Канадски и Хамерикански граждани вече ще има визи ,ако искат да посетят Европа ! Както те искат визи за Европейци искащи да посетятКанада или Хамерика !А отровите да си ги ядат! Защо таксуват Европа като трети свят,където да продават лудите си крави и мутиралите си царевици и тем подобни !?!?!
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 8 години
Харесвам 9 Не харесвам 1
малко ли са ни *** от ес и турция ами сега и от сащ не искам визиискам мир и качествен живот
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
До shhop Това е място за изразяване на мнения а не на умения . Убъркал си рейса пич...
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Да излезем и да защитим истинските ЦЕННОСТИ , ХОРА НА БОРБА ако ви е мил живота и живота на вашите даца !
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 8 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Ха Ха ха От 30 и повече години УСА и западния свят се управлява от ***, Тръмп също го е забелязъл https://youtube/watch?v=9K3FyLDnl9I Леберастите доведоха нещата до такова *** че в управлението се намърдаха откровенни идиооти и в УСА , и в ЕС , и в България.Махай се канадски пидорр.
отговор Сигнализирай
Новини