IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Един здравословен скандал: Новият тандем Путин – Собчак


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

96
Да
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
ИМПЕРИЯТА !!!
отговор Сигнализирай
95
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 9
Руснака повече се интересува и вълнува от цената на бояришника отколкото кой ще е президент.
отговор Сигнализирай
94
изражението е муми
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
случаят с ксения трябва най-приятелски да се рзглебда като "Чадър преди Дъждулка"
отговор Сигнализирай
93
ХА-ХА-ХА !
преди 7 години
Харесвам 19 Не харесвам 11
Какво да ги коментираме руснаците ?!Навремето рускините се омъжваха за българи, защото смятаха България за Европа ...Сега такива бракове са много рядко.Значи руснаците вече са по-добре от нас.Западът не понася Путин, защото той направи Русия отново световен фактор.А, руският народ харесва своя лидер и ще го преизбере отново независимо дали западняците искат или не.
отговор Сигнализирай
92
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 5 Не харесвам 9
do 118 Другарю а ти провери в сайтовете колко е месечната средна заплата в Москва?2200 евро! Аре лека.
отговор Сигнализирай
91
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
"Той е единственият фаворит в предстоящите избори през март 2018 г., естествено, ако се кандидатира най-накрая."Нервнички ми изглеждате нещо. Дали Путин ще се кандидатира, дали няма, загадка нали ахахха. Чак ми е кеф как ви трови шефовете, поръчали статията.
отговор Сигнализирай
90
Някои
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 11
Режима в Русия е желязен трудно ще се пропука самото обедняване явно не голям проблем за по голямата част от обществото което се е алкохолизирало и за тях по важна е цената на водката.
отговор Сигнализирай
89
Anonymous
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 5
До Калеко АлекоЗаклет русофоб си, ама си леко елементарен и тъпичък, вижда се добре!!!!
отговор Сигнализирай
88
hypocritical bastard
преди 7 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
драги 111 , към някой си авкуст 2017-та средният размер на пенсията в РФ е 7067 рубли , което си е 200 лв по вчерашният курс , а 14 307 рубли е средният размер на пенсиите на инвалидите от войните . Към 01.07.2017 минималната заплата в РФ е 7800 рубли = 225 лв. Всичко това може да се провери много лесно в сайтовете на различни институции на РФ . Поздрави
отговор Сигнализирай
87
Ревизия
преди 7 години
Харесвам 13 Не харесвам 4
Не знам за Путин ама Фандъкова и екипът и са вредни и опасни за София!
отговор Сигнализирай
Новини