IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Жалиш се от тормоз в службата – уволняват те!?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 4 Не харесвам 4
Винаги ми е било странно, този сексуален тормоз.И защо ,този мъж те иска докато му пишеш доклади? Носиш кафе и обяд?.Така! Значи провокираш желание в него.Търкаш му се,слагаш си циците, явно на бюрото.Пипаш го закъчливо за ръцете.Ходиш разголена с деколтета и къси поли, извън рамката на дрес кода на фирмата.Значи ..не може му говориш служебно и той да иска да те скъса от секс в следващия момент. Освен,ако не сте мъж и жена...любовници.Да сте във силна страстна емоционална връзка.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Факт е! Една колежка бивша не съм в тази фирма живея от време на време и в други страни.Тази колежка скочи на бой на друга жена и жената напусна по собствено желание защото беше подложена на стоически.След това въпросната колежка и се.похвали на Фейсбука как щяла да я смачка и се гордееше с постъпките си.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Деградация на човека и в сексуално отношение.Що за животно трябва да си. , да удовлетворяваш нагона без чувства.
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 4
Може и да има някъде т.н. сексуален тормоз , но да се оплакваш след 10-20 години е повече от наглост. А пък в Холивуд всяка кандидат артиска сама се натиска и след това се оплаква . Абе сетила се Мара да се побара .
отговор Сигнализирай
4
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
Като оня днеска де ми вика на какво работно време си бари да не си ми началник та да ми нареждаш какво мие времето имам началник тои казва а не ти докога да стоя как да стоя и колко да стоя оттам натака не ме интересува никои щото ако зема да гледам твоето работно време може да припадна ако го видя и по колко минути тие часа любими
отговор Сигнализирай
3
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Ще се жалим то зарад тия сме на това ниво писна ни шуробажанащина и тем подобни да ни командват
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 17 Не харесвам 9
Половината жени били жертва на насилие в Европа? Долни варвари, жената е свято създание, което дарява живот! Та дори в Средновековието тя е била по-сигурна, отколкото в пееераския ЕС.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 15 Не харесвам 8
А колко са се оплаквали лъжливо за да изнудят да ги повишат? Такива статистики има ли?
отговор Сигнализирай
Новини