До НормаленКакви са тия изрази бе, мой човек? "Да избият", "да смачкат"!Американците не правят такива неща. Те са най-демократични и хуманни от всички.Но, щом сме си дошли на думата, ти защо считаш, че си от тези, които трябва да останат? И дали така считат американците?
отговорСигнализирай
Абе щом Бойко е решил, че ковид 19 е дело на конспирация, работата на медиите е да отразяват, а не да развенчават.
отговорСигнализирай
9
Kugelblitz преди 4 години
102
Опа, нашият адвокат по интелектуална собственост си изгуби половината клиенти...
отговорСигнализирай
8
Анонимен преди 4 години
234
Естествено не са правили нарочно коронавирус.Правили са ваксина против бронхит,но вирусът е изпуснат по време на развойна дейност в Китай и от там се е превърнал от лекарство в убиец
отговорСигнализирай
7
Нормален преди 4 години
831
Еатествено че е от прилепите азиатците са мръсни и нехигиенични.Но амееиканците са виновни те превърнаха Катай в суперсила.А трявяше просто да избият избирателно жълти и черни и да им намалят популациите.Но трябваше и да смачкат руските *** тези полумонголоидни подхора са фенове на конспирации бюгадателки Ванга и други простотии.
отговорСигнализирай
Тази новина точно вчера, я казахте некъв бг адвокат и сега сами се опровергавате, наистина ме кефите сами разпространявате фейк новини, а на другия ден се отметате.
отговорСигнализирай
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години
преди 4 години