IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Украински самолет е отвлечен в Афганистан


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
"Миналата неделя нашият самолет беше отвлечен. Във вторник той отлетя за Иран с неизвестна група пътници на борда" ----------------- Още днес иранските власти заявиха, че украинският самолет успешно е стигнал до Иран и вече е поел пътя си към Киев.
отговор Сигнализирай
16
Малко за политика
преди 3 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
А ето и новина за братската ни дружба с Украйна: "На 23 того България се присъедини към декларация на 46 държави, която обявява Русия за държава окупатор заради анексирането през 2014 г. на Кримския полуостров заедно с град Севастопол. Нашата страна бе представена от министъра на външните работи Светлан Стоев". ......................... Честито на русофобите.
отговор Сигнализирай
15
Стига глупости
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
До Анонимен 16: Защо само Лукашенко, не е зле и Путин да намесим.
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
Лукашенко, признай си!
отговор Сигнализирай
13
Талибан
преди 3 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Взехме го на заем за да отидем на екскурзия на Запад с еднопосочен билет. Шофьора на самолета не е много добър, та ако се врежем в някоя кула да знаете, че не е умишлено.
отговор Сигнализирай
12
50 на 50
преди 3 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Продаден или проигран на карти...
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 6
Е как отиваш без военна подръжка да евакуираш? Това да не ти е чартър до Малдивите? И тия ще си връщтат Крим!
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 23 Не харесвам 3
Е как ще отвлекат самолет от летището в Кабул ,нали САЩ го контролират и пускат само след проверка ?
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 7 Не харесвам 15
Накрая в Афганистан ще останат деца и жени. И диктатурата на Китай ще управлява тая държава. Та избягалите от нея ще гледат от вън и ще правят правителство. Ще пишат писма, ще говорят на външни радиовълни, ще четат историята , ще си разказват живота на тия останали. Но трябва да минат години та останалите /деца,жени, възрастни/да разберат , че живот има и без да са роби. Така бе и България с окупацията на СССР
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 5 Не харесвам 22
До2. Те и руснаците се имат за велика сила. Но без рамото на Китай са нула
отговор Сигнализирай
Новини