IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Ердоган обяви нов икономически модел за Турция, като Китай


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Алекс
преди 3 години
Харесвам 18 Не харесвам 4
Султанчо Ердоганчо много си повярва.Сега ще разбере,че икономическите закони важат и за него.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 17 Не харесвам 7
Китайците никой неможе да г стигне те завладяха не само европа но и хамерика. Населението на Китай е 1 400 000 000 души. От тях повече от половината са на възраст 20 и 30 годишни. Работят за жълти стотинки и продукцията им се котира на международните пазари. Това ли иска Ердоган младите да работят за жълти стотинки и да изнася евтина продукция. Китай е Комунистическа държава. Взеха най доброто от капитализма но Комунизма си остана. Никой неможе да се мери с тях. Комунизма си е Комунизъм.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 6
Ние от сега да почваме да минираме границата, че като тръгнат милионите "доволни" *** с нещо ще трябва да ги спрем.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 15 Не харесвам 7
Султанът гледа ЕС как пуска печатницата и лихвите са отрицателни по влоговете, а инфлацията е ниска до умерена. И той иска да пусне печатницата и да е с умерена инфлация, но икономиката му е слаба още. Турция е с население от 88млн. е с БВП като Холандия, която има 15 млн население. Основният проблем на султана е ще стане ли богата държава Турция в европейския смисъл, но преди да му остарее населението.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 12 Не харесвам 5
Хе-хе преди това ф е с о в е т е трЕбва да прочетат трудовете на Мао.
отговор Сигнализирай
5
Зозо
преди 3 години
Харесвам 14 Не харесвам 8
Ххахахааа, китайски модел?!? А очите кога ще им се дръпнат турците? :)))))))))) Турската и руската лира пак са по 2 стотинки :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
4
Мда
преди 3 години
Харесвам 22 Не харесвам 5
И тоя ще утемче в канала.. Ще оправя икономиката с декрети...Рекорден износ - ами виж си лирата, бе! То 10% от рекорда ти го правят българите, които се изсипват и опустошават магазините на 2-3 пъти по-ниска цена дори от България.Ако имаше как да дойдат италианци или французи - нямаше да има стока за местните...Това сме го виждали при нас 1997-8, не си беше за хвалба и доста зор видяхме..
отговор Сигнализирай
3
Асан
преди 3 години
Харесвам 24 Не харесвам 4
Реджеп става комунист .... Турската комунистическа партия :)))
отговор Сигнализирай
2
Селтака
преди 3 години
Харесвам 10 Не харесвам 17
Човека е прав!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 3 години
Харесвам 27 Не харесвам 8
"Турция може да произвежда стоки по-евтино и, като продава тези стоки на Европа" Хихихи. Всички диктатури и фенчета на диктатури се зъбят на Запада, но се надяват да пребъде, защото иначе - фалит.
отговор Сигнализирай
Новини