IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Масов глад в китайски град след 40 дни COVID локдаун


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
Русия няма власт и не може да контролира корабите със зърно, които напускат Украйна. Иска, но не може.
отговор Сигнализирай
23
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 3
Абе нали ЕС каза , че Русич не пуска зърното към Африка. По данни ЕС взел 87 % от зърното което е било в Украйна и само 2 кораба изпратени към Африка !! Сега кой лъже и кой маже ми е въпросът ?
отговор Сигнализирай
22
Другаря Си
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Алах да ги храни.!.
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Помните ли как им заваряваха вратите да не могат да излязат? Така е в Китай. Комунизъм. За северна Корея не мога дори да си представям какъв мор е .
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
Уж гладът щял да е в ЕС...пък тя каква стана?
отговор Сигнализирай
19
МекоКазано
преди 2 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Терорът е нещо характерно за едно управление.Какъв ковид ги гони тези, да се преселват в Африка, там не искат и да чуят за пандемията.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
Да си оправят доставките. Лесно е. В Европа никой не е гладувал при локдауните.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Тука русофилите ще имат дилема дали да пишат. В лошия запад мерки няма, в Китай милиони затворени за няколко хремави.
отговор Сигнализирай
16
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 10 Не харесвам 2
Истината е че Китай използва локдауна за да контролира населението - другаря Си дзин звън не го интересува ковид в случая
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 2 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
"Смях. Това което става е от години преди ковида и няма общо с локдауна, а е в последния абзац на статията" - Чул си някога, че има мюсюлмани в Китай и ги мачкали и си мислиш, че никой друг освен теб не знае за това. Прав си, смешно е, но в случая ти си смешен. Има много общо с локдауна и Ковид. Ако нямаше локдауни, заради Ковид-зом_битата като теб,китайското правителство по-трудно щеше да си позволява да мачка мюсюлманите прикривайки се зад Ковид,но за да се сетиш трябват поне 3 мозъчни клетки.
отговор Сигнализирай
Новини