IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Арестуваният в Лондон за шпионаж следил хора в Австрия и Черна гора


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Добре да сменим по- джендър със по- толерантни ....
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Пропагандата трябва да си върви, пък англетата знаят какви пишулежи и продажници са ни политиците и, че нищо няма да кажат по въпроса. Всъщност ако сега ни ги пратеха тия тука наще направо на смърт ще ги осъдят без да търсят и доказателства. Точно както едно време е трябвало да сме по - комунисти и от руснаците, сега требе да сме по джендър и от мъж със операция за смяна на пола, 5 пластични, и силиконови импланти.
отговор Сигнализирай
28
тъпомер
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
Англия е виновна за всички поразий срещу България в исторически план,сега продължават с антибългарска риторика,всички българи вече шпиони,къде е нашия жираф на външните работи грабиел,и защо никой не защитава правата на българите в чужбина.То не знам ако вляза на острова дали автоматично не придобивам статут на шпионин.
отговор Сигнализирай
27
Българин
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Къде са правата на човека! Не Ви ли е срам да пишете имената на хората!Даже и осъдени да са, пак нямате право!
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Брей,брей ,тоя като го гледам ,предполагам че и руски незнаел ,шпионин и полувина)
отговор Сигнализирай
25
Рамзес II-ри
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Е,сега гълъбчето Тихомира ще си има работа със црняците в затвора.Може да кацне върху някой црн с щръъкнал салам докато е на лежанката и вдига тежести в залата
отговор Сигнализирай
24
ЮЛИЯ
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
ДЪЛГАТА РЪКА НА РЕЖИМА!! УЧУДВАЩО Е , ЧЕ ТОЛКОВА МНОГО ХОРА РАБОТЯТ ЗА РЕЖИМА НА ДИКТАТОРА ПУТИН!
отговор Сигнализирай
23
Логика
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 2
Българският гражданин от "Актън" Бизер ...ясно. тоз е толкова българин колкото аз съм австралийски гражданин.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 4
От Лондон ли ги е проследявал ?
отговор Сигнализирай
21
Анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Наглетата беха съюзници на Османската империя...после ядоха бой на Дарданелите от турците, после ядоха бой при Дойран от нас...не им върви на Балканите :)))
отговор Сигнализирай
Новини