IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Иран към САЩ: Атаките срещу Израел ще бъдат ограничени


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
Не е ли ясно?
преди 9 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
До Анонимен 42: Двойният стандарт е практика на САЩ и сателитите им. След осем години гражданска война в Украйна войната с Русия нямаше как да не започне.
отговор Сигнализирай
42
Какво е сигурно
преди 9 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Това е първата директна атака на Иран срещу Израел. Но няма да е последната. Тази беше по-скоро само за тренировка.
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
То и Путин първи нападна Украйна, но копейките не му се карат. Двоен копейски стандарт.
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 3
иран го е ял от Израел, май и те като палестиците, избиват израелци, а после що ни нападат?...
отговор Сигнализирай
39
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
първо ги нападат и после да нямало отговор рийш ли?
отговор Сигнализирай
38
Мда
преди 9 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Всьщност иран има достатъчно уран за направа на ядренно оръжиеИ не е ясно дали не е обогатил уран над - разрешеният максимум от -маеДа не говорим за плутоният който се сьбира от работата на ядренната им централаС тях внимателно
отговор Сигнализирай
37
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 11
Иран знае ,че ще яде бахура и цялата му военна инфраструктура да хвръкне във въздуха заедно с *** ...
отговор Сигнализирай
36
Анонимен
преди 9 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 9
320 ракети и дронове и извинявай повече няма да стреляме. За смях станаха аятоласите.
отговор Сигнализирай
35
ММ
преди 9 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 6
За съжаление нивото на публиката спадна много. Всъщност това беше театър по-скоро за вътрешна употреба в Иран. Убиха им генералите и трябва незабавно да отмъстят, разрешава го Устава на ООН. Самите те казаха, че ще нападнат с дронове, които ще летят няколко часа до Израел. А за да покажат наистина какво могат, с ракети уцелиха пистата на военно летище в пустинята Нагев. Има клипове в Телеграм как две ирански ракети долитат необезпокоявани до летището. А дрончетата са фойерверки.
отговор Сигнализирай
34
vale_karo
преди 9 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 2
До Анонимен Може да си прав. Но. До сега не съм видял достоверни факти за :всички неща от живота /икономика ,По възможност по отрасли/здравеопазване , образувание, социални дейности и така нататък , с краен срок 1989 г. и периода след това до 2024г.
отговор Сигнализирай
Новини